Fekete péntekhez közeledve az Oculus egy akció keretében bejelentette, hogy minden vásárló, aki november 20. és január 31 között szerez be magának egy Oculus Quest 2-őt, majd USB kábel segítségével ráköti azt a PC-re a Link kapcsolatot használva, akkor kap ajándékba egy ingyen Asgard’s Wrath játékot.
A promóció egy remek lehetőség, hiszen az Asgard’s Wrath az Oculus egyik AAA-s játéka, ami több, mint 30 órás szórakozást kínál a rendkívül részletesen kidolgozott viking mitológián alapuló RPG játékban, így tényleg az egyik legjobb PC-s VR játékról van szó.
Viszont sokaknak nem tetszett az, hogy az első lojális vásárlók kimaradnak az akcióból, így az Oculus meggondolta magát és kibővítette az akciót minden korábbi Oculus Quest 2 tulajdonosra is.
Még júniusban szivárgott ki az Oculus Quest 2 és az akkor információk szerint a Facebook több millió darabot rendelt meg a készülékből a megjelenésre, aminek a nagy része viszont el is fogyhatott, hiszen az új konzolokhoz hasonlóan már csak várólistásan lehet beszerezni a legtöbb országban. A Facebook tulajdonosa, Mark Zuckerbeg szerint a Quest 2-re ötször több előrendelés érkezett, mint a Quest 1-re és a céljuk jelenleg a 10 millió Oculus Quest 2 szemüveg leszállítása.
Az Asgard’s Wrath fejlesztőinek a stúdiója, a Sanzaru Games február óta a Facebook tulajdonában van.