Shop menü

FOTÓN A GALAXY NOTE9 POSZTERE

Szécsi Dániel (DemonDani)
Szécsi Dániel (DemonDani)
Fotón a Galaxy Note9 posztere

A Samsung augusztus 9-én fogja hivatalosan bemutatni a Galaxy Note9 okostelefont az Egyesült Államokban, de egy frissen kiszivárgott fotónak köszönhetően a hátlapját és az alját már most megtekinthetjük. A promóciós anyagon az a citromsárga S Pen érintőceruza szerepel, ami a termék érkezését beharangozó képen is, de a készüléknek nincs rikító színe, sötétkék ruhát öltött magára.

Az első és legfontosabb dolog, amit a poszter alapján ki lehet jelenteni az eszköz kapcsán, hogy a Samsung végre normális helyre tette az ujjlenyomat-olvasót. A Galaxy S8 és S8+, valamint a Galaxy Note8 esetében tavaly eléggé rossz lett ezen a téren a dizájn, de szerencsére idén már nem követi el azt a hibát a vállalat, hogy a kamerák mellé pakolja a biometrikus érzékelőt. Ahogy a Galaxy S9/S9+ esetében, úgy a Galaxy Note9-nél is lentebb költözött az ujjlenyomat-olvasó. A kamerák alatt elhelyezett érzékelő ugyanúgy téglalap alakú lett, mint az SGS9 és társa esetében, tehát valószínűleg ugyanazt a szenzort küldi itt bevetésre a Samsung.

Galéria megnyitása

Az okostelefon alsó részét is jól meg lehet figyelni a poszteren, és itt egy fontos részletre is fény derül. A Galaxy Note9 esetében kijelenthető, hogy egészen biztosan szolgálni fog a C-típusú USB mellett 3,5 milliméteres aljzattal is, szóval nem lesz szükség átalakítók használatára a vezetékes fül- vagy fejhallgatók használatakor. Az aktív S Pen érintőceruzát a mobiltelefon jobb alsó sarkából lehet majd előhúzni, ide került az ügyes kiegészítő „fészke”. A hangszóró és a mikrofon pedig közvetlenül a toll helye mellett figyelhető meg. A fotó alapján megállapítható még, hogy a hátlap üvegből készül, a keret pedig fém, hiszen jól láthatóak rajta az antennacsíkok.

Hivatalosan sajnos semmit nem lehet tudni egyelőre a Galaxy Note9-ről, de vannak kiszivárgott információk. Az újdonság Infinity Display megjelenítője 6,3-6,4 hüvelyk körüli képátlóval szolgálhat és Super AMOLED technológiás lesz. Az Android 8.1 operációs rendszerrel fog befutni a gép, és a hozzá tartozó S Pen miatt sok szoftveres extrával szolgálhat, valamint a Bixby 2.0 is előkerülhet itt. Az érintőceruza állítólag már 8192 nyomáspont megkülönböztetésére lesz képes. A rendszerchip szerepét az Exynos 9810 és a Snapdragon 845 tölti majd be a mobilban, a memória legalább 6 GB-os méretet fog ölteni, de akár 8 gigás modell is készülhet, a tárhely pedig 64 GB-tól indulhat, de még a 256 GB-ot is elérheti. Az akkumulátor pedig állítólag 4000 mAh-s kapacitással szolgálhat.

Neked ajánljuk

    Tesztek

      Kapcsolódó cikkek

      Vissza az oldal tetejére