Shop menü

NAGYON SZELLŐS LESZ AZ ADATA LEGÚJABB GAMER SZÁMÍTÓGÉPHÁZA, AZ XPG VALOR AIR

És teljes mértékben mentes az RGB LED világítástól.
Víg Ferenc (J.o.k.e.r)
Víg Ferenc (J.o.k.e.r)
Nagyon szellős lesz az ADATA legújabb gamer számítógépháza, az XPG Valor Air

Az ADATA jóvoltából egy újabb közepes torony formátumú, kifejezetten jó szellőzéssel rendelkező gamer számítógépházzal bővült a piac kínálata. Az XPG sorozatot erősítő Valor Air feketében és fehérben lesz elérhető, bal oldalán edzett üveg oldallapot helyeztek el, az előlap pedig mágnesesen rögzül, így könnyedén levehető.

Galéria megnyitása

A kiváló szellőzésről három darab 120 milliméteres előlapi és egy 120 milliméteres hátlapi ventilátor gondoskodik, ezek remekül átszellőztetik a belső teret, ahol Mini-ITX, microATX, vagy éppen normál ATX formátumú alaplap kaphat helyet. Az újdonság gyárilag az RGB LED fényforrásoktól is mentes, ám ezen könnyedén lehet segíteni, ha a színes fényárat nélkülözhetetlennek tartjuk.

Galéria megnyitása

A Valor Air egy 460 milliméter magas, 210 milliméter széles és 371 milliméter mély számítógépház formájában érkezik, azaz viszonylag kompaktnak mondható, váza pedig SPCC acélból készült. A ház tágasságára jellemző, hogy processzorhűtőből akár 166 milliméteres példány is elfér, míg a videokártya a beszerelt ventilátorok mellett 305 milliméter lehet, de előlapi ventilátor nélkül 335 milliméternyi hely is rendelkezésre állhat. Ha a HDD/SSD tálcákat is bent hagyjuk, akkor maximum 180 milliméter hosszú tápegységet szerelhetünk be. PCIe bővítőhelyekből hetet kapunk

Galéria megnyitása

Az adattárolókat egyébként több bővítőhely is várja: 2,5 hüvelykes meghajtókból kettő, míg 3,5 hüvelykes merevlemezekből szintén kettő fér el a házban, ám utóbbi esetben akár egy 3,5 hüvelykes és egy 2,5 hüvelykes példány is elhelyezhető a kamrában található keretben

Galéria megnyitása

A három milliméteres vastagságú edzett üveg oldallappal ellátott számítógépház csatlakozói között két darab USB 3.2 Gen1 Type-A port, valamint egy 3,5 milliméteres Jack Audió port található, utóbbi a headseteket is fogadja, TRRS alapon.

Galéria megnyitása

Az XPG Valor Air a jelek szerint alap kábelmenedzsment-opciókat kínál, a szellőzés azonban hatékonyan fokozható, ugyanis az előlapi ventilátorokat akár két darab 140 milliméteres példányra is kicserélhetjük, valamint a tetőlap alá is elfér két darab 120 vagy 140 milliméteres ventilátor.

Galéria megnyitása

Az XPG Valor Air rövidesen megjelenik kereskedelmi forgalomban, várható ajánlott végfelhasználói áráról azonban nem tett említést a hivatalos közlemény.

Hírlevél feliratkozás
A feliratkozással elfogadom a Felhasználási feltételeket és az Adatvédelmi nyilatkozatot.

Neked ajánljuk

    Tesztek

      Kapcsolódó cikkek

      Vissza az oldal tetejére