A Coffe Stain stúdió bejelentette, hogy a Satisfactory nevű új játéka március 19-től lesz elérhető korai hozzáférésben, kizárólag az Epic Store-ban (legalábbis egy évig, eddig tart ugyanis az exkluzivitási időszak).
A Satisfactory semmiben nem hasonlít a Goat Simulatorra. Egy jóval nagyobb, komplexebb játékra kell számítani, amiben idegen bolygókat fedezünk fel, és azokon hatalmas gyárépületeket húzunk fel. Mivel mindezt FPS-nézetből követjük, az első beszámolók szerint elképesztően jól érezni a méreteket, és tényleg eposzi méretű épületeket alakíthatunk ki.
A bolygók felfedezése során helyi nyersanyagokat kell beszereznünk, felhasználhatjuk a helyi élővilágot, és találkozhatunk állatokkal is. Ezek azonban nem mindig fordulnak barátsággal irányunkba, ami azt engedi sugallni, hogy valamiféle harcrendszer is lesz a játékban.
A Satisfactory egyébként tavaly ősz óta zárt bétában fut, így viszonylag sokan próbálták már ki, ám a titoktartási szerződés miatt beszélni nem lehet róla. Az Epic Store-ba érkező korai hozzáféréses verzió 30 euróba kerül majd.