Shop menü

ÚJ MULTI MÓDOK A KOMOLY SAMU 2-BEN

A Croteam legnagyobb örömünkre kicsit jobban feltupírozza a jövő hónapban érkező Serious Sam: The Second Encounter HD változatát, mint arra számítottunk. Méghozzá, mint ahogy a címben is említettük, új multiplayer módokkal.
Csont Szilvia
Csont Szilvia
Új multi módok a Komoly Samu 2-ben

A Croteam legnagyobb örömünkre kicsit jobban feltupírozza a jövő hónapban érkező Serious Sam: The Second Encounter HD változatát, mint arra számítottunk. Méghozzá, mint ahogy a címben is említettük, új multiplayer módokkal.

Galéria megnyitása

Ezek pedig a Survival, Co-op, Versus és Team módok. Az alap kooperatív mód persze nem új, de az új "beugrós" formája az igen. Ha összegyűlik 16 ámokfutó Samu, akkor összeállhatnak a gép ellen egy darálás erejéig. A Survival az, aminek hangzik (túlélő mód), az egymás elleni játék két új üdvöskéje pedig a Beast Hunt és a My Burden. A csapatos módok közt ott lesz a Deathmatch, Capure the Flag és a Last Man Standing.

Ez még nem minden, jönnek új térképek, a janizós Samuknak a Steamen lesznek leaderboardok amiket megmászhatnak és megcsinálható achievementek is. A Serious Sam HD-ban bemutatkozik jó pár új fegyver (mesterlövész puska, lángszóró és motoros fűrész), plusz ellenfelek amiken kipróbálhatjuk őket. Mészárlás közben érdemes lesz majd nyitva tartani a szemünket, mert pár titkos hely is bejön.

Az új elemek egyelőre csak a PC-s változathoz vannak megerősítve, ha lesz új információ az Xbox 360-as verzióról, közöljük. Korábbi hírünkhöz katt ide.

Hírlevél feliratkozás
A feliratkozással elfogadom a Felhasználási feltételeket és az Adatvédelmi nyilatkozatot.

Neked ajánljuk

    Tesztek

      Kapcsolódó cikkek

      Vissza az oldal tetejére