Shop menü

RÉMISZTŐ VÁROSI LEGENDÁRÓL SZÓL A DON'T KNOCK TWICE

A játék VR headsettel és anélkül is játszható lesz.
Fellner Hajnalka
Fellner Hajnalka
Rémisztő városi legendáról szól a Don't Knock Twice

Mikor először írtunk a a Wales Interactive Don’t Knock Twice című játékának VR demójáról tavaly októberben, még úgy volt, hogy idén márciusban jelenik majd meg a teljes játék. A jelek szerint ez nem jött össze, de lehet, hogy ebben a vele párhuzamosan kiadott, azonos című film munkálatai is ludasak, melynek főszereplője a Battlestar Galacticából is ismert Katee Sackhoff lesz.

Egy idegborzoló városi legendát életre keltve a játék eseményei egy elhagyott házban zajlanak, mely tele van nyomokkal és tárgyakkal – ezeket a sikerhez, sőt, a szimpla túléléshez is fel kell majd használnunk. A főhős egy bűntudat által gyötört anya (őt alakítja a filmben Sackhoff), aki meg akarja menteni elrabolt kislányát, de ehhez ki kell derítenie a bosszúszomjas, démoni boszorkányról szóló történetek mögött húzódó félelmetes igazságot. A VR eszközökhöz még mindig rendelkezésünkre áll egy demó, ha ki akarjuk próbálni a kalandot.

A HTC Vive, a PS VR, vagy az Oculus Rift használata mellett hagyományos módon is játszhatunk majd a szeptember 5-én megjelenő Don’t Knock Twice-szal.

Neked ajánljuk

    Tesztek

      Kapcsolódó cikkek

      Vissza az oldal tetejére