Shop menü

EGY FPS, AHOL KI LEHET (ÉS KELL) TÉRNÜNK A LÖVÉSEK ELŐL

A Mothergunshipben hatalmas fegyverekkel harcolunk a robot alienek ellen.
Fellner Hajnalka
Fellner Hajnalka
Egy FPS, ahol ki lehet (és kell) térnünk a lövések elől

A gyakorlatilag egy személyből, Joe Mirabelloból álló Terrible Posture Games igazán szereti a fegyvereket: már első játékában, a Tower of Gunsban is fontos szerepet töltöttek be, a most készülő Mothergunship pedig nagyon nagy ágyúkat kínál majd ahhoz, hogy a rengeteg ellenfelet felvonultató lövölde robotszerű, földönkívüli inváziós seregét megállítsuk velük.

Ahogy a videón is látszik, a játék különbözik a hagyományos FPS-ektől, hiszen itt ki kell térnünk a golyók elől. A lövedékek sokkal lassabbak, mint azt megszokhattuk, ellenben nagyon sok van belőlük és valószínűleg nem túl jó ötlet átrohanni rajtuk.

A másik érdekesség, hogy a stúdió ígérete szerint az egyik legmodulárisabb fegyverkészítő rendszert kapjuk majd meg, amit valaha videójátékban láthattunk. Lesz többjátékos mód, de egyelőre nem teljesen tisztázott, hogyan fog működni: a bejelentésből csak annyi derül ki, hogy co-opban egy barátunkkal, illetve a közösséghez csatlakozva nagyobb csapatban is együttműködhetünk majd, hogy végül átvágjuk magunkat az idegen hadseregen és elpusztítsuk az anyahajót.

A Mothergunshipnek még nincs megjelenési dátuma, a hírekre viszont fel lehet iratkozni a játék oldalán.

Neked ajánljuk

    Tesztek

      Kapcsolódó cikkek

      Vissza az oldal tetejére