Brutal Legend (PS3, Xbox 360)
Az októberben érkező Jack Black-es játékról is érkezett egy eddig még nem látott videó, amiben megint hallhatunk az ősi legendáról... :) Jó kis adalék ez a május elején megjelent story trailerhez.
                          
Conduit (Wii)
A Wii talán legszebb játékából láthatunk egy kis fegyverbemutatót. 
                         
Lost Planet 2 (Xbox 360)
A némi klímaváltozáson átesett bolygón játszódó, csapatjátékos Lost Planet epizódból is egyre több bemutató lát napvilágot, lassan egy megjelenési időponttal is megörvendeztethetnének minket.
                         
[bold]
Natural Selection 2 (PC)[/bold]
Bár még az E3 előtt futott be, kár lenne kihagyni a videók közül. Az NS 2 a több évvel ezelőtti Half-Life modból nőtte ki magát teljes játékká, és a készítők idén őszre igérik. További infók a hivatalos honlapon: www.naturalselection2.com
                         
Supreme Commander 2 (PC)
RTS rajongók figyelem, közeledik a Supreme Commander második része. Szinte semmi sem derül ki a felvezető filmből, de kedvcsinálónak megteszi