Shop menü

BELENÉZHETÜNK A RAGE 2-BE

A játék 2019-ben érkezik az id Software és az Avalanche Studios koprodukciójában.
Fellner Hajnalka
Fellner Hajnalka
Belenézhetünk a Rage 2-be

Ahogy nemrég mi is megírtuk, a Bethesda valamelyik stúdiója a Rage 2-n dolgozik. Most egy friss blogbejegyzésből kiderült, hogy a projektet a többek között a Doomot, és az első Rage-et megalkotó id Software, illetve a Just Cause-ról és a Mad Maxről ismert Avalanche Studios kapta meg.

A friss információknak ezzel nincs vége, hiszen egy videót is kiadtak, melyben bepillanthatunk a játékba.

A történet szerint a Rage 2 posztapokaliptikus világa egy aszteroidának „köszönheti” létét, mely kiirtotta a világ népességének nyolcvan százalékát. Otthonunkat elfoglalta a magát A Hatóságnak nevező banda, akik vaskézzel tartják uralmuk alatt a vidéket. Az igazságért és a szabadságért fogunk küzdeni egy őrülettel teli, nyílt világban, szembeszállva annak kegyetlen, szadista lakóival, hogy megszerezzük az elnyomók megdöntéséhez szükséges eszközöket és technológiát.

Hatalmas, dzsungelekkel, mocsarakkal és sivatagokkal teli vidékeket fedezhetünk fel gyalogosan, vagy különböző járművek segítségével. Egész arzenálnyi fegyver, valamint az ezek fejlesztéséhez szükséges képességek is rendelkezésünkre állnak majd az ellenséges emberek, mutánsok és szörnyek elleni harcokban.

A Rage 2 pontos megjelenési dátuma még nem ismert, a tervek 2019 tavaszáról szólnak. A Bethesda idei E3-bemutatóján minden bizonnyal egyéb részletek is kiderülnek.

Neked ajánljuk

    Tesztek

      Kapcsolódó cikkek

      Vissza az oldal tetejére