Az EA Montreal vezetője Alain Tascan elismerte, hogy a stúdió eléggé kötődik az SSX snowboard játékokhoz, és lehet, hogy a közeljövőben esélyük lesz a feltámasztására, ha a piac (vagyis akik olvassák ezen sorokat) is úgy akarja.
„Elég nagy játék katalógusunk van, és arról beszélgettünk odabent, hogy mi az, amit az emberek szeretnek. A jövőben komolyan foglalkozni fogunk azzal, hogy lenne-e értelme újra SSX játékot készíteni.” – Mondta Tascan a Gameindustry.biz-nek.
„Egy kicsit korai még erről beszélni, de úgy érzem…vagyis inkább tudom, hogy ez egy olyan franchise, amit az emberek szerettek, mert sikeres és jó volt. Arra emlékeztet engem, amikor még fiatalok voltunk. Ha a piac készen áll egy új epizódra, mi mindenképp elgondolkodunk rajta.”
SSX-et utoljára 2007-ben láthattunk Wii-n SSX Blur névvel (előtte Gamecube-on, PS2-n, PSP-n és Xbox-on SSX on Tour névvel). Az EA Montrealnál jelenleg az Army of Two folytatásán dolgoznak.