Shop menü

SATELLITE REIGN - SIKERÜLT A KICKSTARTERES GYŰJTÉS

Hurrá, elkészülhet a 5 Lives cyberpunk stratégiai játéka, amely a Syndicate Wars szellemi utódja lesz!
Tibor Kovács
Tibor Kovács
Satellite Reign - sikerült a Kickstarteres gyűjtés

A 5 Lives csapata a hónap elején kezdett gyűjtésbe Kickstarteren, hogy összehozza a megfelelő összeget a Syndicate Wars szellemi utódja, a Satellite Reign elkészítéséhez, és ezen a héten már sikerült is elérni, és túllépni a kitűzött 350 000 Fontos célt.

A játékban egy négyfős, ügynökökből álló csapatot irányíthatunk, célunk a nyitott világú cyberpunk város feletti irányítás átvétele lesz. A harc a különböző kasztok különböző képességeire épül. A város valóban élni fog, és úgy viselkedik, mint egy valódi város, napközben tele lesz mozgó embertömegekkel, éjszaka pedig a bűnözők harcolnak majd utcáin.

A gyűjtés jelenleg 378 060 Fontnál tart, azaz gyakorlatilag már sikerült elérni az első bónusz célt, így a zenét a Syndicate eredeti zeneszerzője, Russel Shaw fogja komponálni. A gyűjtésből még három nap van hátra, ami azt jelenti, hogy a második bónusz elérésére is van még esély, azaz ha 400 000 Font összejön, akkor a játékot több európai nyelvre is lokalizálják. A 650 000-es multiplayer co-op kampány és egyéb finomságok sajnos már nem valószínű, hogy megvalósulhatnak, hacsak nem kapnak a rajongók hirtelen szárnyakat.

A valós idejű stratégiai játék PC-re, Macre és Linuxra fog megjelenni, és Steamen és GOG-on is kapható lesz, a megjelenés várható dátuma 2014 decembere.

Hírlevél feliratkozás
A feliratkozással elfogadom a Felhasználási feltételeket és az Adatvédelmi nyilatkozatot.

Neked ajánljuk

    Tesztek

      Kapcsolódó cikkek

      Vissza az oldal tetejére