Shop menü

NEM KAP TÖBB JAVÍTÁST A MASS EFFECT ANDROMEDA KAMPÁNYA

Az egyjátékos részhez ezután már nem nyúl a BioWare.
Vaffler Dániel
Vaffler Dániel
Nem kap több javítást a Mass Effect Andromeda kampánya

A BioWare bejelentette, hogy a Mass Effect Andromeda a legutóbbi, 1.10-es verziójával elérte végső formáját. Ettől kezdve nincs tervben további javítás az egyjátékos részhez, se hibajavítás, se történeti szál nem várható.

Ezzel együtt viszont örömhír, hogy a multiplayer nem áll meg. A BioWare nyilatkozata szerint a játékot úgy tervezték meg, hogy az APEX többjátékos küldetéseken keresztül hosszú ideig tudnak majd új kihívásokat adni nekünk, és ezt nem hagyják abba.

"A következő hetekben a multiplayer csapat részletezni fogja, hogy milyen frissítéseket terveznek új tartalmak, küldetések, karakter kitek és hasonlók tekintetében, valamint az is ki fog derülni, hogy mivel készülünk az N7 Dayre" - szól a nyilatkozat. Az utóbbi, mármint az N7 Day egyébként november 7-én esedékes.

Ezt követően a BioWare a történetet regények és képregények formájában bővíti majd tovább, ezekből fog kiderülni az, hogy mi lett a quarian arkkal.

Galéria megnyitása
Hírlevél feliratkozás
A feliratkozással elfogadom a Felhasználási feltételeket és az Adatvédelmi nyilatkozatot.

Neked ajánljuk

    Tesztek

      Kapcsolódó cikkek

      Vissza az oldal tetejére