RADEON RX 5700 ÉS 5700 XT – ÚJULT ERŐVEL A KÖZÉPKATEGÓRIÁBAN

Az AMD az RDNA architektúra segítségével szeretne csapást mérni az Nvidia középkategóriás termékeire. Vajon sikerül? Cikkünkben erre keressük a választ.
Víg Ferenc (J.o.k.e.r)
Víg Ferenc (J.o.k.e.r)
2019. júl. 16. 7:10
Radeon RX 5700 és 5700 XT – Újult erővel a középkategóriában

Előszó

Az AMD július 7-én komoly mérföldkőhöz ért, ugyanis végre piacra kerültek a sokak által várt Radeon RX 5700-as sorozatú videokártyák, amelyek már NAVI alapokon nyugszanak. Az E3 2019 alkalmával tett ígéret alapján arra számíthatunk, hogy az újdonságok elődeikhez képest jobb teljesítménnyel, alacsonyabb fogyasztással és jobb ár/teljesítmény aránnyal örvendeztetik meg a vásárlókat, aminek igazából itt is van az ideje, ugyanis a középkategóriában eléggé elhúzott az Nvidia. A felsőkategóriáról és az abszolút csúcskategóriáról ne is beszéljünk. Az AMD nagyjából 2014 óta bukdácsol a videokártya-piacon, amikor is megjelent az Nvidia Maxwell architektúrája, ami igen jó energiahatékonyságot tudott felmutatni és ezzel együtt teljesítmény terén is remeknek ígérkezett. Azóta a két vállalat termékei között szakadék van: az AMD videokártyák rendszerint ugyanazt a teljesítményszintet jóval nagyobb fogyasztás mellett tudják elérni, az abszolút felsőkategóriában pedig nem is igazán tud labdába rúgni az AMD az Nvidia megoldásaival szemben. Sajnos.

A GCN alapú Radeonok a jelek szerint elérték azt a határt, ahol a további teljesítménynövelést már akadályozza az adott architektúra, hiszen a grafikus processzorokat már igencsak csúcsra kell járatni ahhoz, hogy növelhessék a teljesítményt, ezzel egy időben azonban a fogyasztás is látványosan növekszik, ami a melegedést is fokozza, így az összkép egyre kevésbé csábító. És ez összességében egyre kevésbé elég azzal szemben, ami az Nvidia boszorkánykonyhájában készül. Éppen ezért a fejlesztőcsapat egy új architektúrával rukkolt elő, ami nagyon sokban hasonlít a GCN-re, de több területen is különbözik, ami jó hatást gyakorol a játékok alatti teljesítményre. És a videokártyák rajtja előtt árat is csökkentett a gyártó, hogy a GeForce RTX Super sorozat jelentette extra nyomásra hatékonyan reagálhasson: az RX 5700 XT ára 449 dollárról 399 dollárra, az RX 5700 ára 379 dollárról 349 dollárra mérséklődött, ahogy azt korábbi hírünkben is megírtuk.

A NAVI alapja, az RDNA – és a fontos újítások

Galéria megnyitása

Az RDNA, azaz a Radeon DNA architektúra fontos változásokat hoz hardver frontján, amelynek elsődleges célja, hogy a feldolgozóegységek a lehető legjobb kihasználtság mellett, a lehető leghatékonyabban dolgozzanak. A 7 nm-es csíkszélességgel készülő NAVI 10 GPU esetében 10,3 milliárd tranzisztor áll rendelkezésre, amelyek mindössze 251 négyzetmilliméternyi területet foglalnak, ez pedig igen komoly fejlődés, hiszen a 14 nm-es csíkszélességgel készül VEGA 10 esetében 12,5 milliárd tranzisztor számára 490 négyzetmilliméter körüli hely kellett, de még az Nvidia TU106-os GPU-ja is 445 négyzetmilliméternyi helyet igényel, és csak 10,8 milliárd tranzisztort tartalmaz. Utóbbi a GeForce RTX 2060 és 2070 fedélzetén található meg.

Galéria megnyitása

A NAVI 10 GPU alap esetben 40 CU tömböt tartalmaz, fedélzetén így összesen 2560 stream egységet, 160 textúrázót, valamint 64 renderelő egységet találunk. Ez a kiépítés csak a Radeon RX 5700 XT számára érhető el, ugyanis a Radeon RX 5700 esetében már csak 36 CU aktív, így csak 2304 stream egységet, 144 textúrázót és 64 renderelő egységet kapunk. Mindkét esetben GDDR6-os fedélzeti memória kapcsolódik a GPU-hoz, méghozzá 256-bites memória-adatsínen keresztül, 14 GHz-es effektív órajellel és 8 GB-os kapacitással.

Galéria megnyitása

Maga a GPU elég komoly újításokat tartogat, ugyanis a grafikai futószalagot átalakították egy kicsit annak érdekében, hogy a hatékonyságot növelhessék, amelynek eredményeként a teljesítmény is növekedhet. A korábbi GCN dizájnok esetében négy darab SIMD16-os motort használtak a GPU-k, így 64 szálból kellett összefűzni egy wavefrontot, azaz egy végrehajtandó munkafolyamatot. A felépítés miatt egy 64-szálas wavefront feldolgozásához 4 órajelciklusra volt szükség, ami a jelek szerint nem volt elég hatékony.

Galéria megnyitása

Éppen ezért változtattak a SIMD motorok méretén, így a négy darab SIMD 16-os egységet két darab SIMD 32-esre cserélték, vagyis a SIMD egységek most már passzolnak a 32 szálból álló wavefrontokhoz. Az új dizájn jóvoltából egy wavefront most már egy órajel alatt végrehajtható: a 64 szálas wavefrontot fel lehet osztani két 32-szálas terhelésre, ezek pedig egyetlen órajel alatt elkészülhetnek.

Fontos változás még, hogy átalakították a gyorsítótár-architektúrát, ugyanis bevezették az elsőszintű gyorsítótár használatát, az ALU és az L0 cache közötti sávszélességet pedig megduplázták. Az új rendszer szintén a hatékonyság növelését segíti, plusz ezzel együtt a késleltetés csökkentésében is szerepet játszik, ami főként a VR/AR szegmensben tehet különösen jó szolgálatot. Elsőszintű gyorsítótárból egyébként 512 KB-nyi, míg másodszintű gyorsítótárból 4 MB-nyi lapul a chipen.

Galéria megnyitása

Fejlődött a DCC (Delta Color Compression) algoritmus is, amely ráadásul szélesebb körben érhető el a cache alrendszer számára, mint eddig. A shaderek mostantól tudják írni és olvasni a tömörített színadatokat, valamint az új kijelzővezérlő is tudja olvasni a frame bufferben lévő tömörített adatokat – nincs szüksége előzetes kitömörítésre. A grafikai futószalag összességében tehát sokkal hatékonyabb lett, ami segít a teljesítmény növelésében, az erőforrások hatékony kihasználásában, valamint a teljesítmény/watt arány javításában is. Számítási képességek terén igazából nincs drámai változás, már ami a játékokat illeti, vagyis ugyanazt a funkcionalitást kapjuk, amit megszokhattunk. Viszont természetesen rendelkezésre áll Rapid Packed Math támogatás, ami az FP16-os műveletek esetében jöhet jól. A változtatások hatására a NAVI sorozat tagjai 1,5x jobb fogyasztás/teljesítmény arányt tudnak felmutatni, ami igen komoly előrelépés.

A Vegával ellentétben a NAVI esetében már elérhető a primitive shader funkció, ami az NGG (next-generation geometry) alapja. Ez igazából már a Vega 10 része volt, ám az akkori hardver sajátosságai miatt nem kapcsolták be teljesen, hiszen teljesítmény terén kompromisszumokat kellett volna hozni miatta, viszont most, a NAVI 10 esetében a hardveres változtatásoknak köszönhetően végre használhatóvá válik, legalábbis ez a terv. Az új hardverelem egyébként a Prim egység nevet viseli és a geometriai feldolgozókhoz csatlakozik, ahogy az fentebb, a második dián is látszik. Ennek működését igazából a fordító vezérli, feladata pedig az, hogy a színpadon nem látszó háromszögeket eltávolítsa a munkafolyamatból, így nem kell feleslegesen dolgoznia a GPU-nak olyan részleteken, amelyek a felhasználó adott nézőpontjából nem is látszanak. Ez ismét növeli a hatékonyságot.

Adja magát a kérdés: kapunk hardveres Ray-Tracing támogatást? A válasz egyszerű és lényegre törő: egyelőre nem. És sajnos változó rátájú pixel-árnyalásra (Variable Rate Pixel Shading) sem számíthatunk. Az AMD természetesen tisztában van a funkciók iránt mutatkozó igényekkel, így az RDNA 2 már megkaphatja a szükséges erőforrásokat, ám az aktuális NAVI generáció még nem rendelkezik ezekkel.

Galéria megnyitása

Az új videokártyák egy Radeon Media Engine névre keresztelt motort is kaptak, ami igazából a jól ismert UVD és VCE motorok utódjának tekinthető. Az új motor a fenti dián látható képességekkel büszkélkedik. Fontos még, hogy a kijelzővezérlő is kapott némi újítást, igaz, lényegében ugyanazt tudja, mint amit a VEGA sorozatnál már megszokhattunk, de extraként Display Stream Compression 1.2a funkcióval is bővült, ami a DisplayPort 1.4-es szabványhoz kapcsolódik. A DSC segítségével már lehetőség nyílik akár a 60 Hz-es 8K-s, illetve a 240 Hz-es 4K-s monitorok meghajtására is. Ezzel együtt a 144 Hz-es 4K-s monitorok is új lendületet kaphatnak, hiszen a DSC segítségével már ki lehet őket szolgálni, nem kell 4:2:2 chroma subsampling eljárást alkalmazni, mint ahogy azt az Nvidia teszi a G-Sync HDR monitoroknál, természetesen szükségből, hiszen a DisplayPort 1.4-es kapcsolat nyers adatátviteli sávszélességével DSC nélkül csak így lehet leküzdeni a kihívást. HDMI 2.1 támogatás azonban továbbra sincs, valamint a HDMI 2.1 VRR kiegészítését sem támogatja a motor. Vagyis ezúttal is HDMI 2.0b és DisplayPort 1.4 támogatással kell beérnünk – mindkettő alatt elérhető a FreeSync támogatás is.

Galéria megnyitása

Az új videokártyák elsőként használhatják a PCI Express 4.0-s szabványt, ami a PCI Express 3.0-hoz képest dupla sávszélességet biztosít. Ez a játékok alkalmával túl nagy szerephez nem igazán juthat – egyelőre –, a tartalomkészítők azonban majd profitálhatnak belőle, hiszen a 32 GB/s-os kétirányú kapcsolat 64 GB/s-ra emelkedett, ami sok lehetőség előtt nyitja meg a kapukat.

A 19.7.1-es driver újításai

A Radeon RX 5700-as sorozat rajtjával egy időben a 19.7.1-es driver is megjelent, amely fontos újításokkal érkezett. Az egyik az Automatic Low Latency mode, amelynek köszönhetően a rendszer automatikusan elérhetővé teszi az alacsony késleltetésű üzemmódot, amennyiben azt az adott monitor vagy televízió támogatja, hiszen automatikusan engedélyezi. Ehhez a funkcióhoz DirectX 9 mellett Radeon RX 5700-as sorozatú videokártyára van szükség, ám DirectX 11 mellett a korábbi GCN alapú termékekkel is működik a funkció, méghozzá Windows 7 és Windows 10 operációs rendszereken egyaránt. Persze használatához szükség lesz megfelelő monitorra vagy televízióra is.

A másik komolyabb újítás a Radeon Image Sharpening technológia, ami igazából egy intelligens kontraszt-adaptív élesítéssel dolgozó szűrő. Ennek feladata, hogy élesebbé, részletgazdagabbá tegye a képet, így alacsonyabb felbontás mellett is szebb képet kapunk, méghozzá minimális teljesítményigény mellett. A Radeon RX 5700-as sorozatú videokártyákhoz készített újítás DirectX 9, 11, 12 és Vulkan API alatt egyaránt működik, operációs rendszerből viszont mindenképpen Windows 10-es kiadásra van szükség.

Érdemes még megemlíteni, hogy a Radeon Cill mostantól kezdve nem alapértelmezett tartományon belül működik, hanem igazodik az adott monitor képességeihez, így a tartományt is ennek megfelelően állítja be – igény esetén persze módosíthatjuk is. Az új módszerrel hatékonyabban működhet a Radeon Chill, így a korábbinál komolyabb energiahatékonyságot lehet elérni, azaz alacsonyabb lesz a fogyasztás.

Fejlődött még az AMD Link és a Radeon ReLive is: újabban az Android TV platformot és az Apple TV-t is támogatják, így a jól ismert streaming funkciókat végre ezeken a rendszereken is élvezhetjük. A szóban forgó drivert innen lehet letölteni – a Radeon RX 5700-as sorozat csak ezzel, vagy ennél frissebb kiadással működik.

A videokártyák

Galéria megnyitása

A tesztben az MSI kínálatából érkező Radeon RX 5700 és Radeon RX 5700 XT videokártyák szerepelnek. A Radeon RX 5700 egyszerűbb dizájnnal, érkezik, nincs rajta hátlapi hűtőlemez, viszont a hűtő borítása alumíniumból készült. A hűtőtömb végén egyetlen "blower" típusú ventilátor található, ami a hátlapi portok felé fújja az általa megmozgatott levegőt, így a hő a házon kívülre távozik. Ezen a modellen három darab DisplayPort 1.4-es, illetve egy HDMI 2.0 b videó kimenet található. A Radeon RX 5700 ára 349 dollár, ellenfele pedig a 349 dolláros GeForce RTX 2060, illetve a nemrégiben bemutatott 399 dolláros GeForce RTX 2060 Super.

Galéria megnyitása

A Radeon RX 5700 XT már egy picit izgalmasabb dizájnnal rendelkezik, ugyanis a fém hűtőborításra barázdák kerültek, a kártya felső élén pedig egy benyomódás is látszik, mint ha leejtették volna. A hátlapra hűtőlemez is került, maga a hűtőrendszer azonban nem változott: itt is egy "blower" típusú ventilátor teljesít szolgálatot, amely a házból szívja a friss levegőt, majd a lamellatömbön átnyomva a házon kívülre fújja azt. A videó kimenetek között ebben az esetben is egy HDMI 2.0b, illetve három DisplayPort 1.4-es csatlakozó található. A Radeon RX 5700 XT ára 399 dollár, ellenfele pedig a kivezetés alatt álló 499 dolláros GeForce RTX 2070, illetve a frissen érkezett GeForce RTX 2070 Super.

CrossFire támogatással egyik modell sem rendelkezik, vagyis DirectX 9, DirectX 11 és OpenGL alatt nincs lehetőség két kártya teljesítményének "implicit" módon történő egyesítésére. Az "explicit" multi-GPU mód természetesen támogatott, ez azonban sak Vulkan és DirectX 12 alapú alkalmazások alatt érhető el, amennyiben az adott játék is nyújt hozzá támogatást.

Tesztkonfiguráció és a videokártyák paraméterei

  • Alaplap: ASRock Z390 Extreme4
  • Processzor: Intel Core i7-9700K (5 GHz @ 1,386V)
  • Memória: 2x8GB ADATA XPG DDR4-3000MHz
  • Videokártyák: AMD Radeon RX 5700, AMD Radeon RX 5700 XT, AMD Radeon VII, MSI Radeon RX 580, Sapphrie Radeon RX VEGA 56 Pulse, ASUS GeForce RTX 2060 Turbo, ASUS GeForce RTX 2070 Turbo, ASUS GeFore RTX 2080 Turbo, ASUS GeForce RTX 2080 Ti Turbo
  • Adattároló: 2 db Samsung 850 EVO 480GB-os SSD RAID 0 módban
  • Tápegység: Cooler Master V850 (850W)
  • Ház: Cooler Master TestBench V1.0
  • Operációs rendszer: Windows 10 May 2019 Update (1903) minden frissítéssel
  • Driverek: GeForce 431.16, Radeon Software 19.7.1 
Galéria megnyitása

A videokártyák esetében mindig a referencia órajeleken futottak a tesztek, így a gyárilag tuningolt termékeknél a megemelt boost órajelet visszaállítottuk, így a tuning nem torzítja az eredményeket.

Hőmérséklet és fogyasztás

A Radeon RX 5700-as sorozat az előző generációhoz képest kétségtelenül fejlődött fogyasztás terén, akár az üresjáratot, akár a FurMark terhelést, akár a játék alatti értékeket nézzük. A diagramok magukért beszélnek – még úgy is, hogy picit magasabb értékeket mértünk, mint más techoldalak, az eredményeket azonban többször is ellenőriztük és újramértük.

Galéria megnyitása

Melegedés terén már nem olyan jó a helyzet, mint fogyasztás terén, ugyanis a Radeon RX 5700 XT igen komolyan tud melegedni, ha extrém terhelés éri, de játék alatt azért nincs tragédia. A Radeon RX 5700 már hűvösebb egy kicsit. A lenti ábra alapján bizony szükség lesz az egyedi hűtéssel ellátott modellekre, amelyek az aktuális hírek szerint augusztus közepén jelennek meg – legalábbis egy részük, ugyanis egyes gyártók termékei majd csak szeptemberben rajtolhatnak el. Érdemes megjegyezni, hogy a Radeon RX 580 és a Radeon RX Vega 56 egyedi hűtőt használt.

Galéria megnyitása

A tuningot a gyári hűtő mellett nem erőltettük, ugyanis a tapasztalatok alapján csak minimális tuningpotenciál lakozik az aktuális modellekben, azaz valós teljesítmény terén nem nyerünk sokat a tuninggal (3-5%), ami nem feltétlenül éri meg az extra melegedést és fogyasztást.

GPGPU

Érdekességképpen megnéztük, mire képes a jelenlegi driverrel a NAVI generáció, de ahogy az a lenti ábrán is látszik, lesz itt még munka bőven, ugyanis az OpenCL driver a jelek szerint még nincs a helyzet magaslatán. Később, ahogy újabb driverek is érkeznek, érdekes lesz látni, hogyan javul majd a teljesítmény. Mert a lenti kép egyelőre nem valami jó.

Galéria megnyitása

Szintetikus tesztek

Annak érdekében, hogy még színesebb lehessen a kép, a 3DMark és a VRMark tesztjeit is lefuttattuk a mezőny tagjain. A Time Spy teszt alkalmával jól szerepelnek az újoncok, hiszen felülmúlják a GeForce RTX 2060 és a GeForce RTX 2070 teljesítményét, ahogy azt az AMD az E3 2019 alkalmával már ígérte. Érdekességképpen a 3DMark PCI Express Feature tesztet is lefuttattuk, hogy a későbbi mérésekhez legyenek eredményeink. A jelek szerint a legnagyobb sávszélességet a Radeon VII produkálja, de rögtön ott van mögötte a két újonc is. A Radeon VEGA 56 esetében meglehetősen alacsony sebességet mértünk, ami fura – többszöri mérés alkalmával is ugyanez maradt a helyzet.

Galéria megnyitása

VRMark alatt szintén remekül teljesít a NAVI duó, ugyanis közvetlen riválisaikat maguk mögé tudják utasítani, sőt, a Radeon RX 5700 XT még a Radeon VII teljesítményét is le tudja körözni két tesztben.

Játéktesztek

A játéktesztek magukért beszélnek. A NAVI alapú Radeonok az esetek többségében gond nélkül gyorsabbak tudnak lenni, mint a GeForce RTX 2060 és a GeForce RTX 2070, sőt, a Radeon RX 5700 XT egyes esetekben még az RTX 2080-nal is összeakasztja a bajszát, a Radeon RX 5700 pedig néhol a GeForce RTX 2070 elé is befér. A lenti eredmények a legtöbb esetben három mérés átlagát képviselik, de ahol nagyobb volt a kilengés, ott 4-5 mérést is végeztünk. Ahol pedig elsőre furcsának tűntek az eredmények, ott friss rendszerrel új méréseket végeztünk, hogy a végeredmény kifogástalan lehessen.

Galéria megnyitása

Összesített teljesítmény

A tesztek alapján a Radeon RX 5700 az általunk használt játékokban, az általunk használt beállítások mellett felbontástól függően 7-10%-kal bizonyult gyorsabbnak a GeForce RTX 2060-as modellnél. Az RX 5700 XT és a GeForce RTX 2070 között felbontástól függően 5-7% különbséget mértünk teljesítményben. Ezek az adatok a külföldi tesztektől némileg eltérnek, mivel azonban az eredményeket többször mértük és kontroll méréseket is végeztünk, ha valami rendellenesnek tűnt, így ezt most végeredményként is elkönyvelhetjük. Fontos: az eredményekben csak és kizárólag a játéktesztek FPS értékei szerepelnek, a szintetikus tesztek és a pontszámot adó benchmarkoké nem.

Galéria megnyitása

Verdikt

A Radeon RX 5700-as sorozat összességében hozta azt, amit az AMD ígért: a Radeon RX 5700 gyorsabb, mint a GeForce RTX 2060, a Radeon RX 5700 XT pedig összességében gyorsabb, mint a GeForce RTX 2070. Az aktuális listaárak alapján az AMD termékei igen jó ajánlatnak tűnnek, ám a gyári hűtés se nem halk, se nem hűvös, így mindenképpen lesz létjogosultságuk a megemelt órajelekkel és/vagy egyedi hűtéssel ellátott modelleknek. Fogyasztás terén szépen látszik az előrelépés az előző generációhoz képest, ahogy azt az AMD ígérte, igaz, mi egy picit magasabb értékeket mértünk, mint más oldalak – a méréseket itt is többször végeztük el, ellenőriztük a buktatókat, de a végeredmény az lett, ami, így őszintén közöljük. És játékok terén is vannak differenciák a mások által mért teljesítményekhez képest, ám ezeket is többször ellenőriztük, így a kép véglegesnek tekinthető.

Galéria megnyitása
Az új videokártyákkal végre ismét lendületbe jöhet az AMD a középkategóriában, amire már igencsak szükség volt, hiszen az Nvidia zavartalanul arathatta a babérokat. Sajnos a felsőkategóriában és az abszolút csúcskategóriában ez a dominancia továbbra is megmarad, de reméljük, már nem sokáig, hiszen mind a piacnak, mind pedig a vásárlóknak az az érdeke, hogy kiélezett verseny legyen a gyártók között – ha a többi kategóriában is képes lesz olyan előrelépésre az AMD, mint itt, akkor felpezsdülhet a piac. Persze azt sem szabad elfelejteni, hogy jövőre az Intel is belép a videokártyák szegmensébe, így kissé átrajzolódhatnak az erőviszonyok.

A Radeon RX 5700-as sorozat funkcionalitás terén sajnos hátrányban van az Nvidia termékeivel szemben, hiszen se a Tensor magok, se az RT magok AMD-s megfelelői nem állnak rendelkezésre. Amennyiben szükségünk van utóbbi két funkcióra, úgy az Nvidia termékei felé vegyük az irányt, ha viszont elégedettek vagyunk a látottakkal, bátran válasszuk az AMD újdonságait, hiszen egyáltalán nem lettek rosszak. A Radeon RX 5700 gyorsabb, mint a GeForce RTX 2060, de papíron ugyanannyiba kerül, míg a Radeon RX 5700 XT gyorsabb, mint a GeForce RTX 2070, ára viszont kedvezőbb (399 vs. 499 dollár).

 

Hogy mi a helyzet az RTX Super modellekkel szembeni teljesítménnyel? Ez már következő cikkünk témája lesz. Az aktuális Radeon RX 5700 kínálatot itt, a Radeon RX 5700 XT kínálatot itt, a GeForce RTX 2070 kínálatot itt, a GeForce RTX 2060-as kínálatot pedig itt találják az érdeklődők.

A tesztben szereplő MSI Radeon RX 5700 és Radeon RX 5700 XT videokártyákat a hazai képviselettől kaptuk kölcsön tesztelésre, amiért ezúton is szeretnénk köszönetet mondani!

Hírlevél feliratkozás
A feliratkozással elfogadom a Felhasználási feltételeket és az Adatvédelmi nyilatkozatot.

119 hozzászólás

A komment írásához előbb jelentkezz be!
punchman
punchman
2019. júl. 16. 23:14
#18

Úgy tűnik alaptalanok voltak az előzetes aggályok. A Navi nem csúszott, nem fogyaszt sokat, és nagyon szép teljesítményre képes játékok alatt, már a korai meghajtókkal is. Az ár pedig egyszerűen fantasztikus. A teljesítmény annak fényében nagy szó, hogy egy teljesen új architektúráról van szó, de a megcélzott teljesítményszinteket már most elérték a kezdeti driverekkel. Ami bennem igazán mély benyomást keltett, az a céltudatos termékpozicionálás. Az AMD számára egyértelműen kiemelt terület lett a gaming, és ebben ugyanúgy szerepet játszanak a feature-ök. Igazából ezek teszik a Navit nagy dobássá.

A DSC 1.2a, a Primitive Shader. Az Automatic Low Latency abszolút gaming feature. A Radeon Image Sharpening pedig kiváló skálázáshoz. Utóbbi lesz szerintem a legnagyobb dobás. Nem ront a teljesítményen, javítja a képet, és minden játékhoz használható. És nem kellett hozzá külön drága hardver, így kényelmesen a konkurencia alá lehet árazni a kártyát. A jövőre megjelenő konzolokkal a 4K 60FPS-t fogják megcélozni. Meg van hozzá a skálázható, jó hardver, és meg vannak hozzá a szükséges támogató technológiák. A Variable Rate Pixel Shading még nagyon várós, és kíváncsi vagyok, az új konzolgenerációban támogatva lesz-e már. Az irány mindenesetre nagyon határozott, és nagyon jól ki van jelölve. Az AMD tényleg megjelölte magának az otthoni felhasználókat mind CPU, mind GPU fronton. Nagyon oda kell figyelni a következő években az AMD-re, mert ugyanazt az utat járja, mint a CPU-ival 2 éve. Minden elismerésem a mérnököké és a menedzsmenté.

Busterftw
Busterftw
2019. júl. 17. 23:56

@Geravor

 Vannak jó kártyák, csak nem kéne evrol evre az AMD-t várni mint a messiast. A csúcs AMD-k mind drágábban jöttek gyengébb teljesítménnyelti, bb fogyasztással, hangosabban és szét húzva. Semmi tuning potencial csak alulfesz. Nem tudom ez miért jó "nekünk" amikor az Nvidiának vannak jobb kártyái.

punchman
punchman
2019. júl. 16. 23:06
#17

Érdekes jelenség, hogy a Navi kártyák fogyasztását vizsgálva relatív alacsonyabb értéket mértek a többihez képest, mint amikor a teljes rendszer fogyasztását hasonlították össze. Ennek oka további kutatást érdemelne.

Az 5700XT hőfokokhoz annyit érdemes még hozzátenni, hogy 2100-as fordulaton melegszik így a GPU. A kártya így halk marad, és a korábbi negatív kritikák miatt, feltehetőleg inkább throttlingoltatják a GPU-t, mintsem emeljék a referencia hűtő fordulatszámát. Itt várható némi profil finomhangolás véleményem szerint. 2100-as fordulaton halk marad a kártya. A maximális fordulatszám 4600RPM. Ekkor 70 fok körül van a GPU csúcsa. Viszont így 20%-ot sikerült húzni a kártyán. Ezért várhatók OC-s változatok, folyadékhűtések is szép számmal Navi-hoz, és várhatóan többet is esznek majd a referencia kártyáknál. Feltételezem az AMD tudatosan nem szeretné hogy azok alapján ítéljék meg az új architektúrájukat. Ez lehet egy ok a későbbi startra.

Törölt felhasználó
Törölt felhasználó
2019. júl. 17. 9:34

@punchman Igen, mert az összehasonlító grafikonokon jobban mutat az az egy tábla, amin halk a hűtés, mint a többi 50, ahol a throtling miatt nem éri be annyira (sem) az erősebb Nv kártyákat. Nóóóórmális?

_PARASZT_
_PARASZT_
2019. júl. 16. 21:15
#16

Röhejes milyen mélyre letudnak sülyedni, már a selejtes, megolvadt borítású kártyákat is rásóznák a vevőkre, csakhogy némi extra profitot termeljenek...

thestock
thestock
2019. júl. 16. 19:34
#15

Csalódtam, azt hittem már legalább 100+ hozzászólás lesz :D 

Köszi a tesztet!

Am nem teljesen értem a hisztit. Kaptunk egy érthető,részletes tesztet amivel naggyábó' be tudjuk pozícionálni az új kártyákat. Végletekig menő következtetést nem vonnék le,mert új, ezért magas az ára,és a lehető legsz*rabb hűtésű verziók lettek górcső alá véve.

Busterftw
Busterftw
2019. júl. 17. 20:02

@thestock Ezek a verziok tipikusan nem olcsobbak, illetve a jobb hutessel rendelkezoket meg GAMER edition modjara meg huzzak is. Az mas kerdes hogy mar eleve koppra vannak huzva.
Szerinted ott mekkora lesz a fogyasztas? A jobb hutestol pedig max nem kapcsolja le magat mint a Linusek videojaban, de tekerni ugyanugy fog.
7nm-en eleve nem jo jel ilyen fogyasztas, hofokok es homerseklet, ez nem a ref hutes hibaja. Lasd Nvidia.

jimmyke92
jimmyke92
2019. júl. 16. 19:29
#14

Üdv! Mit gondoltok megeri lecserelni a strix rx480-at, ha megjonnek az egyeb ket ventis rx5700-asok? 900-1080p es fix 144+hz lenne a lenyeg. Most egy r5 1600x-em van. Nem tudom, hogy azt csereljem 3600-ra, vagy az rx480-at, 5700-ra. Amennyiben valakinek van valami tapasztalata, tanacsa szivesen fogadom.

Törölt felhasználó
Törölt felhasználó
2019. júl. 17. 11:29

@jimmyke92 @jimmyke92 Mindkét esetben megeri lecserélni, az 1600 at 3600-ra es a 480 at is minimum 5700-ra. Ha első körben cpu csere lesz, akkor nagy gyorsulast ne varj, az 480 rendesen ki van hajtva, ellenben az 5700 hoz már elkell a 3600, de még ez sem 100% ig indokolt. Inkabb első körben vga.

kailee
kailee
2019. júl. 16. 18:51
#13

Én azokat a személyeket nem nagoyn értem, akik minden áron le akarják húzni az amd karikat, mert hogy az NV nek jobb még ha drágább is. Meg jönnek azzal hogy inkább hagyná az egészet és foglalkozna a processorokkal. De azt mindenki elfelejti, hogy az NV nek is Intelnek is nagy előnye volt AMD vel szemben és valahol el kell kezdeni lefaragni azt. Mind processor mind VGA téren új arhitektúra került bevezetésre, ami első szinten megközelítette mind VGA mind CPU téren a kiadása pillanatában meglévő konkurens termékeket. A Ryzennek is volt első generációja, ami még nem volt tökéletes, de még is fényévekkel jobb volt a rég AMD prociktól, és beszálhatot a harcba. Most a NAVI ugyan abban a cipőbe jár. Első generáció emberek. Ez ettől még csak jobb lehet, ha odafigyelnek rá. Ezen kívül ez csak az első kártya ezen kívül lesz még .  Lehet itt vergődni a 5-10 % os különbségeken, ha még a termék első generációjánál járunk. De akkor ilyen alapon a 2060 al kellene csak méregetni. Majd ha lesz ebből 2. generáció akkor lehet a super változattal méregetni. 

Addig meg örüljetek, hogy van konkurencia amitől van árverseny és lehet válogatni. Az Nvidia árazása ugyna úgy elvan szálva mint az Intelnek Így én szeméylk szerint örülök az AMD VGA téren való fejlődésének és megjelenésének.

Törölt felhasználó
Törölt felhasználó
2019. nov. 30. 15:24

@kailee  "Majd ha lesz ebből 2. generáció akkor lehet a super változattal méregetni. " Az már régen rossz lenne, ha az RDNA2, avagy ennek akárminek is nevezett 2. generációja,csak a superekkel tudna versenyezni. A super is csak egy jobb stepping,tehát a jelenlegi RDNA-ból is csak egy jobb steppingre lenne szükség, ami ugye magasabb órajelekre képes. Kb ennyi.

i2k010
i2k010
2019. júl. 16. 17:00
#12

Unalmas már ez a profit éhes cégek nevében folytatott fórum keresztesháború, amit lefolytattok egymás ellen...

...szinte minden Intel - NV - AMD hír alatt...

talgaby
talgaby
2019. júl. 16. 21:07

@i2k010 Minden tech fórumon ez megy a kétezres évek eleje óta. Nincs benne semmi új, csak most már egy hajszállal legalább kevésbé orbitális marhaságokat írogatnak az önjelölt szakértők.

Humbuk
Humbuk
2019. júl. 16. 15:32
#11

Sajnos ahogy egyre kisebb lesz a gyártástechnológia, úgy lesz egyre nagyobb probléma a hő. Sajnos egy idő után már másban kell gondolkodni. Hiába kisebb a chip ha megfő, mert nem tudják disszipálni rendesen. Kíváncsian várom a további fejleményeket.

madcaptain
madcaptain
2019. júl. 17. 9:31

@Dragon3k A mostani Navi launchbol kiindulva itt meg nem tartanak. 20fokkal melegebb a kartya, mint kene mert szar a hutes, szar a paszta,szar a thermal pad elhelyezes, szar a power/feszko control. Minimalis odafigyeles es koltseget se raktak bele azert, hogy hidegebb halkabb legyen.

Pendra
Pendra
2019. júl. 16. 14:47
#10

Szóval ha 5700 -et választasz egy 2070 ellenében akkor kapsz

  • ~5%-al alacsonyabb teljesítményt 

  • ~5%-al magasabb fogyasztást

  • teljesen hiányzó RT-t

  • egy sokkal egyengébb hűtési megoldást

Cserébe megspórolsz 150 USD-t.

A blower hűtés miatt most biztos nem vennék ilyet. Ha majd lesz rá rendes, 2 ventis, halk megoldás, lehet, hogy elgondolkodom rajta. Számomra pozitív az RT hiánya, mivel nem szeretek olyasmiért fizetni sokat, amit sosem használok. Persze, ha az NV közben kihozna egy 5700 tudású kártyát kb 5700 árban, akkor az NV-t venném.

Pendra
Pendra
2019. júl. 17. 16:56

@GodIikE  Azért nem hiszem, hogy az NV kidobásra kerülne. Autókhoz hasonlítva az NV egy AMG Merci, az AMD meg egy BMW M3. A Mercibe beűlsz bepöccinted és nagyon megy. A BMW olcsóbban tud nagyon menni, de valamiért többet kell tutujgatni, bütykölni  Gyakoribb a megmagyarázhatatlan furcsaság.
Van, akinek pénze  van de ideje/kedve debugolni nincs. Ő NV-t vesz akkor is, ha az AMD olcsóbb, gyorsabb...

Fireprism
Fireprism
2019. júl. 16. 13:16
#9

Remelhetoleg kihozzak a teljes 64CU-s valtozatot ami a jelen teszteket alapul veve lehet tudna hozni a 2080TI szintjet kb 300-350W korul. Nos mivel a 2080TI is bezabal legalabb ennyit ( de inkabb tobbet foleg ha OC van rajta ) akkor lehet versenybee tud szallni az 5950XT  ( ha egyaltalan ez lesz a neve a teljes NAVI chipnek )

https://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-rtx-2080-ti-founders-edition,5805-10.html

madcaptain
madcaptain
2019. júl. 17. 9:34

@Fireprism  Nem hiszem hogy cel kiadni egy marketing kartyat ami 3szor annyiba kerul mint a tobbi kartyajuk. Pedig egy ilyen kamu zaszloshajo amit direkt dragara csucsra terveznek sokat szamit markapresztizsben. tokmindegy hogy 99% a usereknek sose veszi meg

Meteoreso
Meteoreso
2019. júl. 16. 13:01
#8

A teszt nagyjából Oké csak hiányzik a min FPS, az átlag mellé. A kártyáról annyit hogy nagyon jól skálázódik és jó az árértékaránya.

Én még többet beszéltem volna a GCN RDNA eltérésről  bár tudom hogy itt nem annyira a szakmai részen szokott vita menni :) Megemlítettem volna [i][b]CRY ENGINE  [/b]low-cost voxel tracing-et is... ami NV-n nem fog menni ugye ha nem supportálják külön.[/i]

Kissé nagy a teljesítményszórása , tesszelálásban még mindig nem erős de vannak nagyon finom  eredmények is. Jóval olcsóbban mint a 2070 super hozza azt amit kell. Igen a hő kissé magas , erre vannak megoldások a megfelelő helyeken. Úgy tűnik vizezni nagyon érdemes de Accelero teljes választéka rámegy ha valaki nem akar customig várni.

Accelero Xtreme IV Revision 2—RX 5700 XT and RX 5700
Accelero Xtreme III—RX 5700 XT and RX 5700
Accelero Twin Turbo III—RX 5700 XT and RX 5700
Accelero Twin Turbo II—RX 5700 XT and RX 5700
Accelero Mono Plus—RX 5700

Amit nem tudok megérteni az az hogy miért van az 5700XT MSI 148 , az Asus meg 185e ért ???

Miközben alkatrészre pontosan ugyanaz. Asus ébresztő (Sleeping Beauty)

thedeveloper
thedeveloper
2019. júl. 17. 1:43

@talgaby "mivel azokon ilyen nincs"? Micsoda? :D
Nem a speciálisan, bányászatra tervezett kártyákra gondoltam,hanem azokra, amiket bányász kártyáknak szoktak csúfolni pusztán azért, mert játékok helyett konzolalkalmazások terhelik. :D

czibulazoli
czibulazoli
2019. júl. 16. 12:45
#7

Valószínűleg túl öreg vagyok már, de középkategória 130000 nél kezdődik?

thedeveloper
thedeveloper
2019. júl. 16. 18:23

@hardXful  mármint ha nem a 200cm-es uhd qdot 8k tv-t akarod vele meghajtani, akkor igen, változatlan felbontás mellett akár kiszolgálhat 3 évig

B-Real
B-Real
2019. júl. 16. 11:50
#6

Köszönjük a tesztet.

Ezen teszt és 4 másik külföldi teszt összegzéséből kiderül, hogy az RX 5700 2060 áron, de 2 GB több VRAM-mal, 2060 körüli fogyasztással hozza a 2060 Super teljesítményét, vagyis hatékonyságban (teljesítmény/fogyasztás) is előzi a 2060-at és a 2060 Supert. Az 5700 XT pedig 100$-ral a 2070-2070 Super alatt hozza a kettő közötti teljesítményt, azonos (vagy minimálisan rosszabb) hatékonysággal. Vagyis azon felül, hogy az AMD újra kiadta a jobb ár-érték arányú közép-felső-közép kategóriás GPU-kat, hatékonyságban is beérte az NV-t. Kisebb csíkszélességgel? Igen. A gyakorlatban viszont ez senkit nem érdekel, ha mellé alacsonyabb ár párosul. Az pedig elég biztató, hogy 2200-ig lehetett húzni az XT-t, az AIB modellekből lehet lesznek szép példányok ilyen szempontból. :D

Remek kártyák lettek, persze az lenne a tökéletes, ha még 50-50$-ral csökkentenék az árakat.

snuzzie
snuzzie
2019. júl. 16. 22:08

@B-Real  Bocsi öcsi, nem tudom hozni itt a 444es szinted.
Mar az NV kartyakra is picit tulzas rahuzni a "remek" kifejezest, na de ezekre... :D
Kár lenne belemennem, megteszik mások, te meg úgyis elsunnyogsz :(
Majd fél év múlva következő breaking newsnál újra itt!

subaruwrc
subaruwrc
2019. júl. 16. 11:49
#5

tetszenek az új grafikonok !

amazing
amazing
2019. júl. 16. 11:13
#4

teszt

jaszy.peti
jaszy.peti
2019. júl. 16. 9:56
#3

RX5700 XT, nincs több kérdés, köszönöm! :D

 

(És most várom a "szakértőket" :D )

firedawe
firedawe
2019. júl. 16. 17:17

@s_otto

Szinte elore tudom mit fogtok irni a tobbiekkel egyetembe (Intel, AMD, NV, mindegy) valahanyszor kijon egy cikk. Lehet az Ipon chatbotokkal tolja a forgalmat? Egyebkent neha szerepet cserelhetnetek, egeszen mokas lenne ugy olvasni, hogy mondjuk te es Terror AMD-t ajanlotok, mig BReal, esetleg az egykori huzoember attishun pedig NV-t, Intelt.

s_otto
s_otto
2019. júl. 16. 8:36
#2

Köszönjük a tesztet!

Beszarás hogy az nv nyitott a "super" kártyákkal, ezek szerint pontosan tudta mire lesznek képesek a navi-k, már hónapokkal ezeleőtt. Úgy látszik az nv nem akarja hagyni az amd-t levegőhöz jutni....

A fogyasztás így 7nm katasztrófális, a hőfokok nem különben. Az 5700 xt  forróbb mint a 2080 Ti, ez így értékelhetetlen. Talán a custom megoldások segítenek ezen, viszont oc-ra nem lehet számítani...

Hiányzik a raytracing is, tudom tudom ki nézi, de azért az amd is hozza a navi refresh-el. :D

Na majd a ..... mi is lesz a navi után? Na majd az.

s_otto
s_otto
2019. júl. 18. 12:23

@Hajbel

"A Fidelity pont ugyanarra van kitalálva, mint a DLSS, hogy alacsonyabb felbontást felskálázzon, kevesebb erőforrás, mint képminőség árán."

Tévedsz.

A DLSS alacsonyabb felbontásból van felskálázva és arra próbál törekedni, hogy elérje az eredeti minőséget( kevesebb sikerrel) de sebességnövekedéssel karöltve. Míg a  Fidelity  azonos felbontáson ( natív ) készült és +kapott egy élesítő filtert ,de sebesség növekedés értelemszerűen ezért nincs. A különbség a minőségben látható a sebességben a DLSS viszont 20-40% kal kb gyorsabb, ami összehasonlító képen nem látható csak játék közben és annak kb az a lényege, így próbálja ellensúlyozni az RT erőforrás igényét.

Sőt, a fidelity minimális teljesítmény veszteséggel jár.

https://kepkuldes.com/image/W1UDH4

csabi02
csabi02
2019. júl. 16. 8:25
#1

Az XT szépen teljesít,azt hittem valami gyenge szar lesz.

s_otto
s_otto
2019. júl. 16. 8:41

@csabi02

Arra nem lehet panasz, hozzák amire számítani lehetett.

Vissza az oldal tetejére