RYOBI R18PD3-220S Akkumulátoros ütvefúró-csavarozó + 2x2.0Ah akku + töltő + táska
A Ryobi R18PD3-220S egy 18V-os akkumulátoros ütvefúró-csavarozó, ami tökéletes választás, ha fa vagy fém fúrásához, csavarbehajtáshoz, vagy akár falazat fúrásához keresel erős és megbízható szerszámot....
Mai rendelés esetén
Átvétel boltban:
Házhozszállítás:
Jótállás
Mennyiség
Ezért a vásárlásért 588 Byte-ot kaphatsz az iPon ByteClub hűségprogram keretein belül
HOZZÁADOM A KOSÁRHOZ
Termékleírás
Súly
Túlméretes termék
A Ryobi R18PD3-220S egy 18V-os akkumulátoros ütvefúró-csavarozó, ami tökéletes választás, ha fa vagy fém fúrásához, csavarbehajtáshoz, vagy akár falazat fúrásához keresel erős és megbízható szerszámot. A 13 mm-es racsnis tokmány stabil bitfogást biztosít, a 2 sebességfokozat és a 24 fokozatú nyomatékállítás pedig segít a precíz munkavégzésben különböző anyagokon. A beépített LED világítás pedig megkönnyíti a munka látását sötétebb helyeken is. A készlet tartalmaz 2 db 2,0 Ah-s akkumulátort, töltőt és szerszámtáskát, szóval azonnal belevághatsz a munkába. Egész napos használathoz is ideális, hiszen a Ryobi ONE+ rendszerrel kompatibilis akkuk bármelyik más Ryobi szerszámhoz használhatók, így sokoldalú és gazdaságos megoldás.
- Kompakt kialakítás
- Kétsebességes
- LED munkalámpa
- Többcélú használat
- Ergonomikus markolat
- Könnyű kezelhetőség
- Precíziós nyomatékállítás
- Strapabíró anyaghasználat
Műszaki adatok
- Feszültség: 18 V
- Tokmány méret: 13 mm racsnis
- Üresjárati fordulatszám: 0-450 / 0-1 750 ford./perc (két sebességfokozat)
- Nyomaték: 50 Nm
- Nyomatékállítási fokozatok: 24+1
- Ütvefúró funkció: igen
- LED munkalámpa: beépített
- Termék mérete: 290 x 255 x 197 mm