{{ firstAdditionalProduct(product).originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
Ajándék
Akciós kiegészítők

DIGITUS DN-81001-02

-{{ productData.discountDiff|formatPriceWithCode }}
-{{ productData.discount }}%
DIGITUS DN-81001-02
- Cisco kompatibilis - Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) modul - Kiváló minőségű és kiváló megbízhatóság - 1,25 Gbps maximális adatsebesség - Megfelel az IEEE 802.3z Gigabit Standard szabványnak -...

- Cisco kompatibilis - Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) modul - Kiváló minőségű és kiváló megbízhatóság - 1,25 Gbps maximális adatsebesség - Megfelel az IEEE 802.3z Gigabit Standard szabványnak -... tovább

Meghibásodási arány: 0,0%

Garancia

A törvény által előírt időtartamra a fennmaradó időszakban a szavatosság szabályai mérvadók.

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Nincs raktáron
A termék jelenleg nem elérhető, kattints a gombra, ha kérsz értesítést a termék érkezéséről!
Raktárfigyelő hozzáadása Raktárfigyelő törlése

Árfigyelő

{{ start|timestamp }} {{ end|timestamp }}

Specifikáció

Hibás adat?
Hálózati eszköz típus Transceiver
Vezetékes hálózat Gigabit
LAN portok száma 0 db
SFP portok száma 1 db
Wi-Fi max. sebesség 0 Mbps
USB portok száma 0 db
Power over Ethern. (PoE) Nem
Rackbe szerelhető Nem

Neked ajánljuk

Kiemelt
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Hasonló termékek

Kiemelt
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Kiegészítők

Kiemelt
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Kérdések, válaszok

{{ data.total }}
kérdés
{{ data.answersTotal }}
válasz
K
{{ question.username }} {{ question.createdAt | humanReadableDate(true) }}
Válaszolok
V
{{ answer.username }}  {{ answer.createdAt | humanReadableDate(true) }}
Nem érkezett még válasz!
Nincs kérdés
Még nem érkeztek kérdések erre a termékre!
Itt nyugodtan felteheted kérdésedet a termékkel kapcsolatban.
Munkatársaink és az ipon szakértő közössége gyorsan válaszokkal tud szolgálni.

Részletes leírás

- Cisco kompatibilis
- Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) modul
- Kiváló minőségű és kiváló megbízhatóság
- 1,25 Gbps maximális adatsebesség
- Megfelel az IEEE 802.3z Gigabit Standard szabványnak
- Az 1-es osztályú lézertermék megfelel az EN 60825-1 szabványnak
- Egyszerű plug-and-play telepítés
- MSA (Multi Source Agreement) kompatibilis
- Üzem közben cserélhető
- Csatlakozó: 1 darab LC Duplex
- 1000Base-LX A Long Haul számára
- Hullámhossz: 1310 nm
- Átviteli teljesítmény: minimum -8 dBm, maximum -3 dBm
- Érzékenységi teljesítmény: minimum -24 dBm
- 20 km távolságig
- Alkalmas 09/125 μm szimpla mágneses kábelekre
- Biztonságos gyors záró mechanizmus
- 3.3V tápegység

Vélemények

{{ ratingScoreAverage }}
Már értékelted
Nincs értékelés
Még nem érkeztek vélemények erre a termékre!
Segíts másoknak, mondd el, mit gondolsz a termékről.
{{ orderNumber }}
{{ showMoreLabelTranslation }}
A komment írásához előbb jelentkezz be!

Utoljára ezeket nézted meg az iPon-on

Kiemelt
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}