Shop menü

MEGJELENT AZ RPG MAKER UNITE

Török Roland
Török Roland
Megjelent az RPG Maker Unite

Az RPG Maker sorozat egy nagy múltra visszatekintő RPG játékkészítő keretszoftver, amivel könnyedén lehet álmaink történetét klasszikus Final Fantasy stílusban megjeleníteni. 

Az eredetileg 1992-ben útjára indult program számtalan platformra, így konzolokra is megjelent, egyedi motorként viszont sokszor limitációkba ütközhetett a fejlesztő. Bár scriptekkel lehetett a határokat feszegetni, a legtöbb játék végül mégis hasonló mechanikával rendelkezett. 

Az RPG Maker Unite viszont a szoftvercsomag legújabb része, ami ezúttal az Unity Engine alá épül be, így számtalan lehetőséget tartogat a bővítést illetően. 

A csomag megjelenése sokáig húzódott, de már elérhető. A bővített funkcióknak hála pedig egyszerűbbé vált a fejlesztés, mint a korábbi részek esetében, így például telefonos buildek is könnyedén készíthetőek a Unity segítségével. 

A Gotcha Gotcha Games RPG Maker Unite assetje letölthető a Unity Asset Store-ból.

Neked ajánljuk

    Tesztek

      Kapcsolódó cikkek

      Vissza az oldal tetejére