UBIQUITI UFiber loco
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
10 db-tól {{ product.packageGrossPrice|formatPriceWithCode }}/db
darab
{{ firstAdditionalProduct(product).originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
Ajándék
Akciós kiegészítők

UBIQUITI UFiber loco

-{{ productData.discountDiff|formatPriceWithCode }}
-{{ productData.discount }}%
UBIQUITI UFiber loco
Olcsó GPON optikai hálózati egység Sima ipari formatervezéssel az UFiber loco robusztus, nagy teljesítményű GPON CPE, amely rendkívül alacsony energiafogyasztást és két tápellátási lehetőséget kínál. A...

Olcsó GPON optikai hálózati egység Sima ipari formatervezéssel az UFiber loco robusztus, nagy teljesítményű GPON CPE, amely rendkívül alacsony energiafogyasztást és két tápellátási lehetőséget kínál. A... tovább

{{ productData.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ productData.grossPrice|formatPriceWithCode }}
10 db-tól {{ productData.packageGrossPrice|formatPriceWithCode }}/db
-{{ productData.discountDiff|formatPriceWithCode }}
-{{ productData.discount }}%
{{ iponExtendedGuaranteeLabel }}

Garancia

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát!

Mai rendelés esetén

Átvétel boltban: {{ productData.personalTakeoverDateAsText }}

Házhozszállítás: {{ productData.deliveryDateAsText }}

darab

Árfigyelő

{{ hasPriceWatcherTranslation }} Törlés
{{ start|timestamp }} {{ end|timestamp }}

Specifikáció

Hibás adat?
Hálózati eszköz típus Média
Vezetékes hálózat Gigabit
WAN port sebesség Gigabit
LAN portok száma 1 db
SFP portok száma 1 db
Wi-Fi max. sebesség 0 Mbps
USB portok száma 0 db
Power over Ethern. (PoE) Igen
Rackbe szerelhető Nem

Neked ajánljuk

Kiemelt
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ product.displayName }}
csak b2b
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Hasonló termékek

Kiemelt
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ product.displayName }}
csak b2b
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Kiegészítők

Kiemelt
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ product.displayName }}
csak b2b
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Kérdések, válaszok

{{ data.total }}
kérdés
{{ data.answersTotal }}
válasz
K
{{ question.username }} {{ question.createdAt | humanReadableDate(true) }}
Válaszolok
V
{{ answer.username }}  {{ answer.createdAt | humanReadableDate(true) }}
Nem érkezett még válasz!
Nincs kérdés
Még nem érkeztek kérdések erre a termékre!
Itt nyugodtan felteheted kérdésedet a termékkel kapcsolatban.
Munkatársaink és az ipon szakértő közössége gyorsan válaszokkal tud szolgálni.

Részletes leírás

Olcsó GPON optikai hálózati egység

Sima ipari formatervezéssel az UFiber loco robusztus, nagy teljesítményű GPON CPE, amely rendkívül alacsony energiafogyasztást és két tápellátási lehetőséget kínál.

A fiber hálózat beállítása csak olyan egyszerűvé vált, mint egy okostelefon beállítása. Mondjon búcsút a parancssoroknak, a kézikönyveknek és a fizetett támogatási licenceknek.

Az UFiber az internet- és távközlési szolgáltatók számára költséghatékony száloptikás szállítórendszert kínál a Triple Play szolgáltatásokhoz (adat, hang, IPTV/VoD), akár 2.488 Gbps letöltési és 1.244 Gbps feltöltési sebességgel.

Az UFiber hálózatot intelligensen kezelhető a mellékelt UNMS (Ubiquiti Network Management System) vezérlő segítségével. Az UFiber eszközök az UFiber OLT vagy az OLT-4 (a szolgáltató telephelyén telepített) és az UFiber Nano G vagy loco kliensek amelyek ONU CPE-kként működnek.

Állapotjelző LED-ek
A könnyen olvasható LED-ek állapotinformációt nyújtanak: Ethernet kapcsolat, jelerősség és teljesítmény.

Sokoldalú tápellátás
Az UFiber loco micro USB tápegységgel (mellékelve) vagy 24 V-os passzív PoE-vel táplálható.

Integrációra tervezték
Maximum 128 darab UFiber loco eszköz csatlakoztatható egyetlen GPON porthoz. Akár 20 km-es GPON kapcsolatok támogatásával az UFiber loco integrálódik az UFiber OLT, UFiber OLT 4 és harmadik fél OLT készülékeivel.

Az UFiber OLT akát 128 darab ONU CPE-t is támogat GPON portonként, a fizikai összeköttetések akár 20 km távolságra.
- GPON sebesség: 2.488 Gbps letöltés, 1.244 Gbps feltöltés
- Hullámhossz: 1490 nm letöltés, 1310 nm feltöltés
- GPON hatótáv: akár 20 km

Az UFiber loco egy elegáns, nagy teljesítményű GPON CPE amely rendkívül alacsony energiafogyasztást és 24 V-os passzív PoE vagy micro USB tápellátást kínál.

- WAN: 1 darab GPON port
- LAN: 1 darab Gigabites Ethernet port
- GPON sebesség: 2.488 Gbps letöltés, 1.244 Gbps feltöltés
- Hullámhossz: 1490 nm letöltés, 1310 nm feltöltés
- Maximális energiafogyasztás: 3.5 W
- Tápellátás mód: 24 V passzív PoE vagy micro USB tápegység
- Szerelés: Beltéri, falra szerelhető

Műszaki adatok
- Méret: 76.5 x 76.5 x 26.4 mm
- Tömeg: 77 g
- 1 darab GPON WAN port, ITU G.984, 2.448 Gbps letöltés, 1.244 Gbpsfeltöltés
- 1 darab Gigabit Ethernet LAN port
- Kezelőfelület: In-Band Ethernet/PON
- Normál optikai teljesítménytartomány: TX (B+ osztály): 1.5 dBm ~ 5 dBm, RX: -28 dBm ~ -8 dBm
- Tápellátás mód: micro USB: 5 V, 1 A; 24 V passzív PoE
- Tápegység: micro USB tápegység: 5 V, 1 A
- Maximális energiafogyasztás: 3.5 W
- Támogatott feszültségtartomány: 4.7 V ~ 5.3 V
- CPU: MIPS32, 240 MHz
- RAM: 128 MB DDR3
- Gomb: 1 darab Reset
- Üzemi hőmérséklet: -10°C ~ +45°C
- Üzemi páratartalom: 10% ~ 90%

Vélemények

{{ ratingScoreAverage }}
Már értékelted
Nincs értékelés
Még nem érkeztek vélemények erre a termékre!
Segíts másoknak, mondd el, mit gondolsz a termékről.
{{ orderNumber }}
{{ showMoreLabelTranslation }}
A komment írásához előbb jelentkezz be!

Utoljára ezeket nézted meg az iPon-on

Kiemelt
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ product.displayName }}
csak b2b
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}