Már több mint 100.000 ember írta alá a petíciót azért, hogy ne csak a Battle.net-en keresztül lehessen multiplayert játszani a StarCraft II-ben, hanem a megszokott LAN-os megoldással is.
A Blizz rengeteg erőfeszítést tett a Battle.net tökéletesítésére, de mint ahogy az várható volt, még így is rengeteg rajongó ad hangot annak, hogy mennyire hiányolja a játékból ezt az opciót. "Látjuk, és értjük, hogy mennyi mindent építenek az új Battle.net-be, olyan dolgokat is, amikről még csak nem is beszéltek eddig." - írja a petíció egyik szerzője.
"Ettől függetlenül viszont bármennyi lehetőségről és szolgáltatásról is legyen szó, mi így is azt szeretnénk, hogy továbbra is úgy játszhassuk a játékot, ahogy régen. Hálózaton, internet csatlakozás nélkül, mivel az nem mindig áll rendelkezésünkre. Nincs abban semmi rossz, hogy megengedjék a játékosoknak a LAN-on való multit. Ez csak még több tartalmat ad az eljövendő évtized legjobb RTS-ének."
Gyönyörű lezáró mondat... lenne, ha nem tennénk még hozzá a pontos számot: 107,278. De már nem sokáig!