STARTECH SFP1GBX80UES Dell EMC Compatible SFP Transceiver Module - 1000Base-BX80 (Upstream)
STARTECH SFP1GBX80UES Dell EMC Compatible SFP Transceiver Module - 1000Base-BX80 (Upstream)
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
10 db-tól {{ product.packageGrossPrice|formatPriceWithCode }}/db
darab
{{ firstAdditionalProduct(product).originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
Ajándék
Akciós kiegészítők

STARTECH SFP1GBX80UES Dell EMC Compatible SFP Transceiver Module - 1000Base-BX80 (Upstream)

-{{ productData.discountDiff|formatPriceWithCode }}
-{{ productData.discount }}%
STARTECH SFP1GBX80UES Dell EMC Compatible SFP Transceiver Module - 1000Base-BX80 (Upstream)
Az SFP1GBX80UES egy Dell EMC SFP-1G-BX80-U kompatibilis upstream rostos SFP adó-vevő, amely párosul a StarTech.com SFP1GBX80DES-ével. Úgy tervezték, programozták és tesztelték, hogy működjenek az...

Az SFP1GBX80UES egy Dell EMC SFP-1G-BX80-U kompatibilis upstream rostos SFP adó-vevő, amely párosul a StarTech.com SFP1GBX80DES-ével. Úgy tervezték, programozták és tesztelték, hogy működjenek az... tovább

{{ productData.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ productData.grossPrice|formatPriceWithCode }}
10 db-tól {{ productData.packageGrossPrice|formatPriceWithCode }}/db
-{{ productData.discountDiff|formatPriceWithCode }}
-{{ productData.discount }}%
{{ guaranteeLabel }}
{{ insuranceLabel }}
{{ guaranteeAndInsuranceLabel }}

Garancia

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Átvétel boltban: {{ productData.personalTakeoverDateAsText }}

Házhozszállítás: {{ productData.deliveryDateAsText }}

darab

Árfigyelő

{{ hasPriceWatcherTranslation }} Törlés
{{ start|timestamp }} {{ end|timestamp }}

Specifikáció

Hibás adat?
Hálózati eszköz típus Transceiver
Vezetékes hálózat Gigabit
LAN portok száma 0 db
SFP portok száma 1 db
Wi-Fi max. sebesség 0 Mbps
USB portok száma 0 db
Power over Ethern. (PoE) Nem
Rackbe szerelhető Nem

Neked ajánljuk

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Hasonló termékek

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Kiegészítők

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Kérdések, válaszok

{{ data.total }}
kérdés
{{ data.answersTotal }}
válasz
K
{{ question.username }} {{ question.createdAt | humanReadableDate(true) }}
Válaszolok
V
{{ answer.username }}  {{ answer.createdAt | humanReadableDate(true) }}
Nem érkezett még válasz!
Nincs kérdés
Még nem érkeztek kérdések erre a termékre!
Itt nyugodtan felteheted kérdésedet a termékkel kapcsolatban.
Munkatársaink és az ipon szakértő közössége gyorsan válaszokkal tud szolgálni.

Részletes leírás

Az SFP1GBX80UES egy Dell EMC SFP-1G-BX80-U kompatibilis upstream rostos SFP adó-vevő, amely párosul a StarTech.com SFP1GBX80DES-ével. Úgy tervezték, programozták és tesztelték, hogy működjenek az 1000Base-BX80 kompatibilis Dell EMC kapcsolókkal és útválasztókkal. Az SFP adó-vevő modul legfeljebb 80 km (49,7 mérföld) távolságot képes támogatni, és megbízható 1 GbE-összeköttetést biztosít az optikai kábelezésen keresztül.

Műszaki adatok:
- Hullámhossz: 1490nmTX / 1550nmRX
- Maximális adatátviteli sebesség: 1000 Mbps (1 Gbps)
- Típus: Single Mode Fiber
- Csatlakozás típusa: LC csatlakozó
- Maximális transzfer távolság: 80 km (49.7 mi)
- Energiafogyasztás: alacsony energiafogyasztás
- DDM: Igen

Vélemények

{{ ratingScoreAverage }}
Már értékelted
Nincs értékelés
Még nem érkeztek vélemények erre a termékre!
Segíts másoknak, mondd el, mit gondolsz a termékről.
{{ orderNumber }}
{{ showMoreLabelTranslation }}
A komment írásához előbb jelentkezz be!

Utoljára ezeket nézted meg az iPon-on

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}