STARTECH SFP100MFXEMS Dell EMC Compatible SFP Transceiver Module - 100Base-FX
STARTECH SFP100MFXEMS Dell EMC Compatible SFP Transceiver Module - 100Base-FX
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
10 db-tól {{ product.packageGrossPrice|formatPriceWithCode }}/db
darab
{{ firstAdditionalProduct(product).originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
Ajándék
Akciós kiegészítők

STARTECH SFP100MFXEMS Dell EMC Compatible SFP Transceiver Module - 100Base-FX

-{{ productData.discountDiff|formatPriceWithCode }}
-{{ productData.discount }}%
STARTECH SFP100MFXEMS Dell EMC Compatible SFP Transceiver Module - 100Base-FX
Az SFP100MFXEMS egy Cisco SFP-10G-ZR-S kompatibilis rádió-adó-vevő modul, amelyet úgy terveztek, programoztak és tesztelték, hogy működjön együtt a Cisco márkájú kapcsolókkal és útválasztókkal. A...

Az SFP100MFXEMS egy Cisco SFP-10G-ZR-S kompatibilis rádió-adó-vevő modul, amelyet úgy terveztek, programoztak és tesztelték, hogy működjön együtt a Cisco márkájú kapcsolókkal és útválasztókkal. A... tovább

{{ productData.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ productData.grossPrice|formatPriceWithCode }}
10 db-tól {{ productData.packageGrossPrice|formatPriceWithCode }}/db
-{{ productData.discountDiff|formatPriceWithCode }}
-{{ productData.discount }}%
{{ guaranteeLabel }}
{{ insuranceLabel }}
{{ guaranteeAndInsuranceLabel }}

Garancia

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Átvétel boltban: {{ productData.personalTakeoverDateAsText }}

Házhozszállítás: {{ productData.deliveryDateAsText }}

darab

Árfigyelő

{{ hasPriceWatcherTranslation }} Törlés
{{ start|timestamp }} {{ end|timestamp }}

Specifikáció

Hibás adat?
Hálózati eszköz típus Transceiver
Vezetékes hálózat 10/100 Mbps
LAN portok száma 0 db
SFP portok száma 2 db
Wi-Fi max. sebesség 0 Mbps
USB portok száma 0 db
Power over Ethern. (PoE) Nem
Rackbe szerelhető Nem

Neked ajánljuk

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Hasonló termékek

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Kiegészítők

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Kérdések, válaszok

{{ data.total }}
kérdés
{{ data.answersTotal }}
válasz
K
{{ question.username }} {{ question.createdAt | humanReadableDate(true) }}
Válaszolok
V
{{ answer.username }}  {{ answer.createdAt | humanReadableDate(true) }}
Nem érkezett még válasz!
Nincs kérdés
Még nem érkeztek kérdések erre a termékre!
Itt nyugodtan felteheted kérdésedet a termékkel kapcsolatban.
Munkatársaink és az ipon szakértő közössége gyorsan válaszokkal tud szolgálni.

Részletes leírás

Az SFP100MFXEMS egy Cisco SFP-10G-ZR-S kompatibilis rádió-adó-vevő modul, amelyet úgy terveztek, programoztak és tesztelték, hogy működjön együtt a Cisco márkájú kapcsolókkal és útválasztókkal. A 100Base-FX kompatibilis hálózatok számára megbízható 100 MBE összeköttetést biztosít száloptikai kábelen keresztül, legfeljebb 2 km-ig (1,2 mérföld).

Műszaki adatok:
- Hullámhossz: 1310 nm
- Maximális adatátviteli sebesség: 100 Mbps
- Típus: Single Mode Fiber
- Csatlakozás típusa: LC csatlakozó
- Maximális transzfer távolság: 2 km
- MTBF: 1 472 572 óra
- Energiafogyasztás: alacsony energiafogyasztás
- Digitális diagnosztikai megfigyelés (DDM): Igen

Vélemények

{{ ratingScoreAverage }}
Már értékelted
Nincs értékelés
Még nem érkeztek vélemények erre a termékre!
Segíts másoknak, mondd el, mit gondolsz a termékről.
{{ orderNumber }}
{{ showMoreLabelTranslation }}
A komment írásához előbb jelentkezz be!

Utoljára ezeket nézted meg az iPon-on

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}