STARTECH QSFP40GESR4E Dell EMC Compatible QSFP+ Transceiver Module - 40GBase-SR4
STARTECH QSFP40GESR4E Dell EMC Compatible QSFP+ Transceiver Module - 40GBase-SR4
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
10 db-tól {{ product.packageGrossPrice|formatPriceWithCode }}/db
darab
{{ firstAdditionalProduct(product).originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
Ajándék
Akciós kiegészítők

STARTECH QSFP40GESR4E Dell EMC Compatible QSFP+ Transceiver Module - 40GBase-SR4

-{{ productData.discountDiff|formatPriceWithCode }}
-{{ productData.discount }}%
STARTECH QSFP40GESR4E Dell EMC Compatible QSFP+ Transceiver Module - 40GBase-SR4
A QSFP40GESR4E egy Dell EMC QSFP-40G-ESR4 kompatibilis szálas adó-vevő modul, amelyet úgy terveztek, programoztak és tesztelték, hogy működjön együtt a Dell EMC márkájú kapcsolókkal és...

A QSFP40GESR4E egy Dell EMC QSFP-40G-ESR4 kompatibilis szálas adó-vevő modul, amelyet úgy terveztek, programoztak és tesztelték, hogy működjön együtt a Dell EMC márkájú kapcsolókkal és... tovább

{{ productData.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ productData.grossPrice|formatPriceWithCode }}
10 db-tól {{ productData.packageGrossPrice|formatPriceWithCode }}/db
-{{ productData.discountDiff|formatPriceWithCode }}
-{{ productData.discount }}%
{{ guaranteeLabel }}
{{ insuranceLabel }}
{{ guaranteeAndInsuranceLabel }}

Garancia

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Átvétel boltban: {{ productData.personalTakeoverDateAsText }}

Házhozszállítás: {{ productData.deliveryDateAsText }}

darab
Cofidis áruhitelért kattintson!

Árfigyelő

{{ hasPriceWatcherTranslation }} Törlés
{{ start|timestamp }} {{ end|timestamp }}

Specifikáció

Hibás adat?
Hálózati eszköz típus Transceiver
Vezetékes hálózat 40 Gigabit
LAN portok száma 0 db
SFP portok száma 1 db
Wi-Fi max. sebesség 0 Mbps
USB portok száma 0 db
Power over Ethern. (PoE) Nem
Rackbe szerelhető Nem

Neked ajánljuk

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Hasonló termékek

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Kiegészítők

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Kérdések, válaszok

{{ data.total }}
kérdés
{{ data.answersTotal }}
válasz
K
{{ question.username }} {{ question.createdAt | humanReadableDate(true) }}
Válaszolok
V
{{ answer.username }}  {{ answer.createdAt | humanReadableDate(true) }}
Nem érkezett még válasz!
Nincs kérdés
Még nem érkeztek kérdések erre a termékre!
Itt nyugodtan felteheted kérdésedet a termékkel kapcsolatban.
Munkatársaink és az ipon szakértő közössége gyorsan válaszokkal tud szolgálni.

Részletes leírás

A QSFP40GESR4E egy Dell EMC QSFP-40G-ESR4 kompatibilis szálas adó-vevő modul, amelyet úgy terveztek, programoztak és tesztelték, hogy működjön együtt a Dell EMC márkájú kapcsolókkal és útválasztókkal. Megbízható 40 GbE-összeköttetést biztosít száloptikai kábelen keresztül, a 40GBase-SR4-es kompatibilis hálózatokhoz, legfeljebb 400 m (1312 láb) távolságig.

Műszaki adatok:
- Hullámhossz: 850 nm
- Maximális adatátviteli sebesség: 40 Gbps
- Típus: Több üzemmódú szál
- Csatlakozás típusa: MPO
- Maximális átviteli távolság: 400 m (1312 ft.)
- MTBF: 45 017 120 óra
- Energiafogyasztás: alacsony energiafogyasztás
- Digitális diagnosztikai megfigyelés (DDM): Igen

Vélemények

{{ ratingScoreAverage }}
Már értékelted
Nincs értékelés
Még nem érkeztek vélemények erre a termékre!
Segíts másoknak, mondd el, mit gondolsz a termékről.
{{ orderNumber }}
{{ showMoreLabelTranslation }}
A komment írásához előbb jelentkezz be!

Utoljára ezeket nézted meg az iPon-on

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}