STARTECH CTPSFP1GESXS Juniper Compatible SFP Transceiver Module - 1000Base-SX
STARTECH CTPSFP1GESXS Juniper Compatible SFP Transceiver Module - 1000Base-SX
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
10 db-tól {{ product.packageGrossPrice|formatPriceWithCode }}/db
darab
{{ firstAdditionalProduct(product).originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
Ajándék
Akciós kiegészítők

STARTECH CTPSFP1GESXS Juniper Compatible SFP Transceiver Module - 1000Base-SX

-{{ productData.discountDiff|formatPriceWithCode }}
-{{ productData.discount }}%
STARTECH CTPSFP1GESXS Juniper Compatible SFP Transceiver Module - 1000Base-SX
A CTPSFP1GESXS egy Juniper CTP-SFP-1GE-SX kompatibilis rádió-adó-vevő modul, amelyet úgy terveztek, programoztak és tesztelték, hogy működjön együtt a Juniper márkájú kapcsolókkal és...

A CTPSFP1GESXS egy Juniper CTP-SFP-1GE-SX kompatibilis rádió-adó-vevő modul, amelyet úgy terveztek, programoztak és tesztelték, hogy működjön együtt a Juniper márkájú kapcsolókkal és... tovább

{{ productData.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ productData.grossPrice|formatPriceWithCode }}
10 db-tól {{ productData.packageGrossPrice|formatPriceWithCode }}/db
-{{ productData.discountDiff|formatPriceWithCode }}
-{{ productData.discount }}%
{{ guaranteeLabel }}
{{ insuranceLabel }}
{{ guaranteeAndInsuranceLabel }}

Garancia

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Átvétel boltban: {{ productData.personalTakeoverDateAsText }}

Házhozszállítás: {{ productData.deliveryDateAsText }}

darab

Árfigyelő

{{ hasPriceWatcherTranslation }} Törlés
{{ start|timestamp }} {{ end|timestamp }}

Specifikáció

Hibás adat?
Hálózati eszköz típus Transceiver
Vezetékes hálózat Gigabit
LAN portok száma 0 db
SFP portok száma 2 db
Wi-Fi max. sebesség 0 Mbps
USB portok száma 0 db
Power over Ethern. (PoE) Nem
Rackbe szerelhető Nem

Neked ajánljuk

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Hasonló termékek

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Kiegészítők

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Kérdések, válaszok

{{ data.total }}
kérdés
{{ data.answersTotal }}
válasz
K
{{ question.username }} {{ question.createdAt | humanReadableDate(true) }}
Válaszolok
V
{{ answer.username }}  {{ answer.createdAt | humanReadableDate(true) }}
Nem érkezett még válasz!
Nincs kérdés
Még nem érkeztek kérdések erre a termékre!
Itt nyugodtan felteheted kérdésedet a termékkel kapcsolatban.
Munkatársaink és az ipon szakértő közössége gyorsan válaszokkal tud szolgálni.

Részletes leírás

A CTPSFP1GESXS egy Juniper CTP-SFP-1GE-SX kompatibilis rádió-adó-vevő modul, amelyet úgy terveztek, programoztak és tesztelték, hogy működjön együtt a Juniper márkájú kapcsolókkal és útválasztókkal. Az 1000Base-SX kompatibilis hálózatok számára megbízható 1 GbE összeköttetést biztosít száloptikai kábelen keresztül, legfeljebb 550 m (1804 láb) távolságig.

Műszaki adatok:
- Hullámhossz: 850 nm
- Maximális adatátviteli sebesség: 1000 Mbps (1 Gbps)
- Típus: Több üzemmódú szál
- Csatlakozás típusa: LC csatlakozó
- Maximális transzfer távolság: 550 m (1804 ft)
- MTBF: 53 972 659 óra
- Energiafogyasztás: alacsony energiafogyasztás
- Digitális diagnosztikai megfigyelés (DDM): Igen

Vélemények

{{ ratingScoreAverage }}
Már értékelted
Nincs értékelés
Még nem érkeztek vélemények erre a termékre!
Segíts másoknak, mondd el, mit gondolsz a termékről.
{{ orderNumber }}
{{ showMoreLabelTranslation }}
A komment írásához előbb jelentkezz be!

Utoljára ezeket nézted meg az iPon-on

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}