OEM J4859D-C HPE Compatible 1G SFP LX Transceiver
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
10 db-tól {{ product.packageGrossPrice|formatPriceWithCode }}/db
darab
{{ firstAdditionalProduct(product).originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
Ajándék
Akciós kiegészítők

OEM J4859D-C HPE Compatible 1G SFP LX Transceiver

-{{ productData.discountDiff|formatPriceWithCode }}
-{{ productData.discount }}%
OEM J4859D-C HPE Compatible 1G SFP LX Transceiver
- Akár 1.25 Gb adatátviteli kapcsolat - 1310 nm FP lézer adó - Akár 10 km 9/125 m SMF-en - Üzem közben cserélhetp SFP lábnyom - Duplex LC/UPC típusú csatlakoztatható optikai interfész - Alacsony teljesítményelosztás -...

- Akár 1.25 Gb adatátviteli kapcsolat - 1310 nm FP lézer adó - Akár 10 km 9/125 m SMF-en - Üzem közben cserélhetp SFP lábnyom - Duplex LC/UPC típusú csatlakoztatható optikai interfész - Alacsony teljesítményelosztás -... tovább

{{ productData.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ productData.grossPrice|formatPriceWithCode }}
10 db-tól {{ productData.packageGrossPrice|formatPriceWithCode }}/db
-{{ productData.discountDiff|formatPriceWithCode }}
-{{ productData.discount }}%
{{ guaranteeLabel }}
{{ insuranceLabel }}
{{ guaranteeAndInsuranceLabel }}

Garancia

A törvény által előírt időtartamra a fennmaradó időszakban a szavatosság szabályai mérvadók.

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Átvétel boltban: {{ productData.personalTakeoverDateAsText }}

Házhozszállítás: {{ productData.deliveryDateAsText }}

darab
OTP Bank áruhitelért kattintson!

Árfigyelő

{{ hasPriceWatcherTranslation }} Törlés
{{ start|timestamp }} {{ end|timestamp }}

Specifikáció

Hibás adat?
Hálózati eszköz típus Transceiver
Vezetékes hálózat Gigabit
WAN port sebesség Nincs
LAN portok száma 0 db
SFP portok száma 1 db
Wi-Fi max. sebesség 0 Mbps
USB portok száma 0 db
Power over Ethern. (PoE) Nem
Rackbe szerelhető Nem

Neked ajánljuk

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Hasonló termékek

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Kiegészítők

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Kérdések, válaszok

{{ data.total }}
kérdés
{{ data.answersTotal }}
válasz
K
{{ question.username }} {{ question.createdAt | humanReadableDate(true) }}
Válaszolok
V
{{ answer.username }}  {{ answer.createdAt | humanReadableDate(true) }}
Nem érkezett még válasz!
Nincs kérdés
Még nem érkeztek kérdések erre a termékre!
Itt nyugodtan felteheted kérdésedet a termékkel kapcsolatban.
Munkatársaink és az ipon szakértő közössége gyorsan válaszokkal tud szolgálni.

Részletes leírás

- Akár 1.25 Gb adatátviteli kapcsolat
- 1310 nm FP lézer adó
- Akár 10 km 9/125 m SMF-en
- Üzem közben cserélhetp SFP lábnyom
- Duplex LC/UPC típusú csatlakoztatható optikai interfész
- Alacsony teljesítményelosztás
- Fémház, alacsonyabb EMI-hez
- RoHS-megfelelő és ólommentes
- Single +3.3 V tápegység

Vélemények

{{ ratingScoreAverage }}
Már értékelted
Nincs értékelés
Még nem érkeztek vélemények erre a termékre!
Segíts másoknak, mondd el, mit gondolsz a termékről.
{{ orderNumber }}
{{ showMoreLabelTranslation }}
A komment írásához előbb jelentkezz be!

Utoljára ezeket nézted meg az iPon-on

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}