GOOBAY Fiber Optic LC/UPC Fiber Optic SC/UPC Átalakító Narancssárga 50cm 96140
GOOBAY Fiber Optic LC/UPC Fiber Optic SC/UPC Átalakító Narancssárga 50cm 96140
1 990 Ft
darab
{{ firstAdditionalProduct(product).originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
Ajándék
Akciós kiegészítők

GOOBAY Fiber Optic LC/UPC Fiber Optic SC/UPC Átalakító Narancssárga 50cm 96140

GOOBAY Fiber Optic LC/UPC Fiber Optic SC/UPC Átalakító Narancssárga 50cm 96140
Optical fibre cable, Multimode (OM2) LC (UPC) - SC (UPC), 0.5m.

Optical fibre cable, Multimode (OM2) LC (UPC) - SC (UPC), 0.5m. tovább

1 990 Ft
{{ guaranteeLabel }}
{{ insuranceLabel }}
{{ guaranteeAndInsuranceLabel }}

Garancia

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Kérjük válassza ki az igényeinek megfelelő garanciát, mely az Allianz Hungária Zrt. terméke!

Átvétel boltban - 2020.04.15. szerda

Házhozszállítás - 2020.04.16. és 04. 22. közt

darab

Árfigyelő

{{ hasPriceWatcherTranslation }} Törlés
{{ start|timestamp }} {{ end|timestamp }}

Specifikáció

Hibás adat?
Kábel típusa UTP/Fiber
Kábel csatlakozása (1) Fiber Optic LC/UPC
Kábel csatlakozása (2) Fiber Optic SC/UPC
Kábel funkciója Átalakító
Kábel egyéb tulajdonsága apa/apa
90° Nem
Kábel hossza 50 cm
Szín Narancssárga

Neked ajánljuk

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Hasonló termékek

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Kiegészítők

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Kérdések, válaszok

{{ data.total }}
kérdés
{{ data.answersTotal }}
válasz
K
{{ question.username }} {{ question.createdAt | humanReadableDate(true) }}
Válaszolok
V
{{ answer.username }}  {{ answer.createdAt | humanReadableDate(true) }}
Nem érkezett még válasz!
Nincs kérdés
Még nem érkeztek kérdések erre a termékre!
Itt nyugodtan felteheted kérdésedet a termékkel kapcsolatban.
Munkatársaink és az ipon szakértő közössége gyorsan válaszokkal tud szolgálni.

Részletes leírás

Optical fibre cable, Multimode (OM2) LC (UPC) - SC (UPC), 0.5m.

Vélemények

{{ ratingScoreAverage }}
Már értékelted
Nincs értékelés
Még nem érkeztek vélemények erre a termékre!
Segíts másoknak, mondd el, mit gondolsz a termékről.
{{ orderNumber }}
{{ showMoreLabelTranslation }}
A komment írásához előbb jelentkezz be!

Utoljára ezeket nézted meg az iPon-on

Kiemelt
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Új
Teszteltük
{{ product.commentCount }}
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} Ft
Ajándékutalvány
0% THM
{{ product.displayName }}
nem elérhető
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}