Bejelentkezés &
Regisztráció

Jelenleg nincs belépve.

Kosár

A kosár jelenleg üres

TERMÉKEINK

iPon FÓRUM

2017. November 13 08:23
PRO Fórumozó
remelem van benne Captain Price, kulonben semmit sem er az egesz
2017. November 13 08:45
iPon Insane
InGen - Csak egy kérdés.
Kíváncsi vagyok, hogy továbbra is egy repülő kamerát irányítasz vagy már megrajzolták az egész testet - látod a lábaidat ha lefelé nézel?
2017. November 13 09:11
iPon Insane
Aki a tankos és a repülős rész (billentyűzet + egér) irányítását programozta, az minimum egy főtéri nyilvános másfél órás korbácsolást érdemelne.
2017. November 13 09:30
Regisztrált felhasználó
Ebben én is egyetértek .... valószínü gamepad-re lett optimalizálva .
2017. November 13 10:50
iPon Addict
Egy Call of Duty: Vietnam, vagy CoD:Korea izgalmasabb játék lehetne.
Persze ha már lúd, legyen kövér: Call of Duty: Renaissance, ahol elöltöltős puskákkal menne a haddelhadd.
2017. November 13 10:50
iPon Addict
Egy Call of Duty: Vietnam, vagy CoD:Korea izgalmasabb játék lehetne.
Persze ha már lúd, legyen kövér: Call of Duty: Renaissance, ahol elöltöltős puskákkal menne a haddelhadd.
2017. November 13 10:58
Kezdő Fórumozó
tucatCod.... Battlefield sárba tiporja
2017. November 13 12:15
PRO Fórumozó
az a szép, hogy az Infinite Warfare-re is képesek voltak rámondani, hogy "visszatért a gyökerekhez"
(nagy csaták, mert már tényleg találni kellett valamit, amire rá lehet mondani újra ezt a ma trendi sablonszöveget)

carrast
mintha a BF akkora változáson menne át
Szerkesztve: 2017-11-13 12:18:20
2017. November 13 12:30
iPon Senior
Aztán miben?
A BF1 is sablon VH1,csak azért pörgetem újra,mert nincs más.
2017. November 13 13:38
iPon Insane
Bf1 után igazi felüdülés. Végre nem a sniperek ölnek meg 90%-ban. Nekem nagyon bejön pedig az utolsó amivel játszottam a 2 volt. Szerver oldalon azért van még mit csiszolni.

---

<strong>Ház:</strong> COOLERMASTER HAF 922, <strong>Alaplap:</strong>ASROCK Z68 Extreme3 Gen3, <strong>CPU típusa:</strong> QuadCore Intel Core i5 750, 3366 MHz, <strong>Videokártya:</strong> Sapphire Radeon HD 5850 Toxic 1GB 256bit DDR5 PCI-E, <strong>Ram:</strong> CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz CL8 KIT, <strong>Táp:</strong> FSP Epsilon 600
2017. November 13 14:00
Kezdő Spammer
Hát ha a sniperes érsz igaz, akkor már alapból sokkal jobb mint a bf1, ahol a team fele a hegyoldalt champel sniperrel, egy átlagos meccsen...
2017. November 13 14:47
PRO Fórumozó
Szerintem meg a BF és a COD is ugyanaz évek óta, nem tudom mit eszik bennük a nép.
2017. November 13 14:51
iPon Insane
A BF1 nem sablon VH1, hanem egy sosemvolt I. VH automata fegyverek garmadájával.
Jó lenne egy normális I. VH-s játék.
2017. November 13 15:06
iPon Senior
A medic az nem medikus (az a kórházban van), hanem szanitéc
2017. November 13 15:16
iPon Senior
Szerény véleményem, pont az a baj, hogy mindig meg akarnak változtatni újítani ezt meg azt. Semmit nem kellett volna tenni, csak a COD 2-őt Unreal 4 vagy Cry engine3-mal kidobni és kész! Ezeket a perkes szarokat meg kiba.zni a picsába! Én sokat multiztam 2, 4-el, meg kicsit az 5-el de az már fos volt, a többi meg már említést sem érdemel.

---

ASROCK P67 Professional Intel 2600K Gigabyte 390X Waterchiller
2017. November 13 16:45
PRO Fórumozó
jah, a Cod2-t en is nagyon csipaztam, a CoD4 is csak a promod miatt tetszett, mert abban legalabb nem voltak aimbotos repulok meg air strike meg a tokom tudja mik....

---

This is not war....
2017. November 13 17:16
PRO Fórumozó
Én megvettem a gémet és azt mondom, hosszú idő után végre egy jó gémet tettek le az asztalra. A sledgehammer aki a cod felélesztésének feladatát kapta jó munkát végzett. Fasza pörgős a multi, jó az új Overwatch-os war játékmód is, ez nagyon kellett már, mert semmi nem volt az agyatlan lövölde TDM és a meghaltál menjél igyál egy kávét című S&D között. Utolsó cod amivel multiztam az a cod 2 volt, azóta max lanoztunk kicsit a 4-el de semmi mással nem játszottam. Ez most éreztem hogy nagyon jó lesz és nem csalódtam, megérte. A grafika gyönyörű kimaxolva és atom folyékony a játék 144Hz-en játszva. Nem vetem meg a BF tábort sem, de nekem az a játék a nagy terekkel meg rengeteg tankkal, repülővel, katonával túl személytelen, egyszerűen csak egy porszemnek érzem magam benne, aki csak vagy kempel egy ponton és várja a sült galambot vagy rohangál A-ból B-be folyamatosan. Szóval nálam a cod a nyerő magasan.
2017. November 13 17:43
iPon Senior
Igazad van a fegyverekkel kapcsolatban,de alapjában a játékmenet ugyan az mint a többi,sőt mikor 1.-re játszottam vele, már az elején mikor a 12. emberkével is meghaltam és azt sem tudtam merre meg minek,elgondolkodtam,hogy alt+f4 és töröl...
2017. November 13 20:25
iPon Insane
Szemely szerint ezt a COD-ot jo kozepesnek itelem. a World at War-t jobbnak ereztem. a tankos es repcsi resz kifejezetten hulyeseg volt. 100m-rol ralotel a pz4-re es minden lovesed lepattant a kocka elejerol, es csak oldalrol lehetett kiloni min 2 lovessel. Ez minden csak nem elethu, ahogy a parta szallaskor a part tele volt orosz fegyverekkel. Igazi adozas az elesett hosok elott. Olyan mintha sarba tiprotak volna oket. Kamu az egesz, egy termek amit eladtak a nevevel. Az egesz sztorizas a Brothers in Arms sorozatra emlekesztetett, de az valahogy jobban sikerult...
https://www.reddit.com/r/WWII/comments/79jhbf/it_seems_that_the_german_soldiers_will_use/
2017. November 13 20:47
Látogató
Egy baj van vele hogy még mindig ugyanaz a motor hajtja quke 3 vagy mi egy nagy fos miért nem raknak már alá egy rendes motort
Szerkesztve: 2017-11-13 20:47:31

---

http://phmegbizhatosag.atw.hu/
2017. November 14 07:19
PRO Fórumozó
Ha kicsit beleolvasol a kommentekbe a reddites linkeden, ott azert leirjak hogy igenis elofordulhatott hogy a nemeteknel orosz fegyver legyen, talan nem olyan mennyisegben mint a jatekban, de egyaltalan nem elkepzelhetetlen.
2017. November 14 09:44
iPon Insane
42 orosz onkentes zaszloalj szolgalt a nyugati fronton. Tobbek kozott Normandiaba is jutott beloluk. Egy reszuk azonnal megadta magat amikor megerkeztek a szovetsegesek. Egy masik reszuk viszont az utolso toltenyig harcolt, miutan megtudtak, hogy a fogsagba eses utan az oroszokat visszakuldik a szovjetunioba.
Szerkesztve: 2017-11-14 09:45:05
2017. November 14 10:23
PRO Fórumozó
Konkrétan az miért baj? Mármint miben veszed észre? Ez már nyomokban sem az a Quake 3 motor, max egykoron anno 20 éve az volt, de már köze sincs hozzá. Atom jól néz ki a játék és atom stabilan fut, mi kell ennél több? legyen "új" motor amivel majd akad a játék 50fps körül és nem is fog ilyen jól kinézni? Akkor meg az lesz  a baj, hogy optimalizálatlan... komolyan néhány embernek semmi sem jó...
2017. November 14 12:06
iPon Insane
Az elofordulhatott, meg az hogy tobb a szovjet ppsh es svd a nyugati fronton mint a mp40/kar98 az kicsit kulonbsegnek erzem. Beleolvasva a reddit-es linkeb mas fegyverekkkel is kellett volna talakozni mint a manlicher carcano vagy francia leclerc vagy hogy hivjak oket de nem talalkoztam. Csak amcsi (ertheto), sok sovjet es 1-2 nemet fegyverrel. A francia ellen allasos misszioban is tobb volt az angol fegyver mint a francia.
2017. November 14 12:11
iPon Insane
Főleg az angolok látták el fegyverrel a francia ellenállást.
De attól még lehet baki.
2017. November 14 13:23
iPon Insane
Ez eddig a legszarabb CoD, pedig a Black Ops 3 elég alacsonyra tette a lécet. Nem tudok bedobni egy tisztogató gránátot a bunkerbe, mert a játék elveszi az irányítást és rákényszerít, hogy az általam valaha látott legótvarabb szívatással késharcoljak? Egérszétb.szogatós minijáték, random bill. elfogadással! Kb. huszadszorra fogadta el, pedig időben nyomta le, amit kell. A bajtársam addig mindent túlélt, de simán leszúrják, mert a g.ci játéktervező úgy döntött, punktum! Cipelnem KELL, lerakni nem tudom, és egy pisztollyal szedjem le a gépfegyvereseket! Ahelyett, hogy levadásznám őket, aztán menteném ki a társamat. Normál szinten 4 fejlövés (látszik a becsapódás!) után a fritz még csak megszédül és változatlanul lő rám? Azt már nem is néztem meg, hogy végtelen ellenség jön-e, amíg át nem érek a scriptelési ponton, mint a többiben, ahol egy gyors előreszaladással el lehetett vágni a hadakat. Szerintem a játék készítőit dobják le valahol Irak környékén, aztán tegyék bele a fejüket pár lövésbe, vagy ugráljanak be késsel az alagutakba. Aztán miért lesz agresszív a játékos... Igazából sajnálom őket, hogy erre a "munkára" kellett élvezniük, más nem jutott, aki meg akarja, szívattassa magát vagy tolja végig ezt a hulladékot trainerrel. Nekem a fenti első szakasz elég volt belőle.
2017. November 14 17:36
iPon Insane
Azert irom mert ugy erzem baki. Persze ok lattak el. Rendben is van.  De mint irtam az elterjedes a gond a fegyverekkel. Stalingrad kozelebb lenne mint barmelyik helyi fegyver gyar, az egesz nemet alpok etc...
2017. November 14 20:29
iPon Senior
Azt sajnálom csak,hogy a VH-ban nem tudott 1 katona kinyírni egy egész zászlóaljt,késsel,mint én,most
2017. November 14 21:31
iPon Insane
Azt csodálom hogy senki nem hozta fel, hogy a fegyvereknél zéró a ballisztika és a visszarúgás.
ÉS nem lehet géppuskával átlőni egy fa asztallapot.
2017. November 14 23:39
Látogató
Komolyan az a legnagyobb baja mindenkinek, hogy a single player kampányban a németeknél volt ppsh meg svd meg tomzon stbstb? EZ A LEGNAGYOBB BAJOTOK??? Erre szokás mondani, irigylem a gondjaitokat....
A játék egyébként milyen? élveztétek? igen? akkor mit érdekel milyen fegyverrel lőnek?
Imádom azt is, hogy mindenki a szájbavert battlefieldhez hasonlítja a codot mikor fogjátok már fel hogy a 2 azon kívül hogy FPS játék SEMMI MÁSBAN NEM EGYEZNEK MEG! Az egyik egy ÁRKÁD játék a másik egy FÉLSZIMULÁCIÓS játék, de hamár bf, akkor az mennyire reális hogy mindenki fél és teljesen automata fegyverel rohangál, jah meg páncéltörő lövedékes puskával? Miközben a valóság az lekorlátozódott a tolozáras puskákra talán ha minden 1000.ik katona kapott félautomata vagy teljesen automata fegyvert nem MIND

egy kommentelő írta, hogy a legszarabb cod ever... valóban, én cod1en nőttem fel gyakorlatilag a 2007es végleges "meghalásáig" cod1et váltotta nálam a cod4 az gyakorlatilag újabb 9évig hű társam volt a waw-ig ami az optimalizálatlanság (saját motort kapott nem a q3enginet amit a codww2) elvette a kedvem a codoktól utánna jöttek az igénytelen codok végre valóban visszatértek oda ahol 2003ban elindult a cod széria, NEM a legjobb cod, mert SZÁMOMRA a cod1/uo a legjobb majd a cod4 és nem a remastered majd szorosan a ww2 JÓK a játékmódok, jó a játék, jó a motorja jó az EGÉSZ a kampány sem rossz, lásd bf kampánya, ami nem ért egy lyukas gumit sem, hiszen ott csak bedobált a multis mapokra aládobtak egy ""sztorit"" azt nesze kampány... azért a codban a sztori mindig is jobb volt mégha előre scriptelt események idegesítőek is lehetnek....

szóval ez a cod végre jó lett...
2017. November 15 08:22
Kezdő Spammer
Teljesen jogos a bf1-hez hasonlítani, ugyanis gyakorlatilag ugyan az, csak reskinelve....
2017. November 15 09:05
Kezdő Fórumozó
javallom megnézni az alábbi videót, hogy milyen apróságokra is odafigyelnek a BF alkotói
https://www.youtube.com/watch?v=nfWVzZWU1Tg
ehhez képest a cod a 2000 es évek ben jár grafikailag....
A cod egy túlhaladott program, csak a neve adja el és ezt sokan nem képesek elfogadni
2017. November 15 11:19
Kezdő Fórumozó
Jobb szimuláció, de a harangot aztán lőhetnéd DDDD Szóval mindkét játék ugyanakkora marhaság, de én is bf párti vagyok, soha nem codoztam, de hülyülni az is elég jónak tűnik. olyan mint a bf4 leftfordead-esítve.(korlátolt, gagyi, de sztem teljesen jó megvan a hangulata.)
Szerkesztve: 2017-11-15 11:20:01

---

https://www.youtube.com/watch?v=B5oO0PT_-Ao
2017. November 15 13:37
iPon Insane
Egy COD-nal senki sem varja el hogy a lovedek atvigye az asztal lapot de meg a vasznat se. Ilyenek csak szkripteken tortennek. Ahogy az se mukodik hogy egy golyoval 5 fejet lojjel keresztul, kar ezeket felhozni, mert nem is Cod-ozo aki ezt kerdi. Itt mesz daralsz, valtozo az alagut kinezete, de alagut, ozonlenek a nem zombi zombi ellenfelek, szemben all a katona es hatadbol dobja a granatot, es hasonlok, falakon jonnek keresztul ha kell, szoval igazi KOGY (Ko`o`l of Gyutyi).
Ha valami ertelmeset akarsz akkor ott az Incredible machine vagy valami arra hasonlito...
2017. November 15 13:50
Kezdő Spammer
Hát nem tudom, mikor én abbahagytam a bf1-et, akkor konkrétan 2db fejlövés sem ölt meg valakit még 10m-ről sem LMG-vel.

Bezzeg a sniperel a testlövés is instant kill volt az esetek 80%-ban...

A realisztikusság nagyon ott van az ilyen gamekben, csak kár hogy ballancolva sincsenek...
2017. November 15 14:43
PRO Fórumozó
Végre egy értelmes hozzászólás komolyan.... végre itt egy jó COD és mindenki csak a seggét veri a falhoz.

Valaki írta, hogy nem lehet átlőni az asztallapot, na erre csak annyit, hogy engem már sokszor lelőttek valamilyen tereptárgyon keresztül, sőt az egyik pályán középen van egy villamos, amibe bele lehet menni, na pl. abban is haltam már meg úgy, hogy az oldalát átlőtték! Szóval ennyit erről.

Katt elvtárs, meg szokás szerint beoltja mint minden játékot minden fórumon, tőle már nem is várunk mást, kérdés hogy vajon akkor ő mivel játszik ha mindent oltogat csak?  Ahhoz meg külön gratulálok neki, hogy a single kampány 10. percében abbahagyta a játékot és ez alapján az egészet leszarozza... ugyan ilyenek azok is aki az egyébként zseniális Dark Souls széria valamelyik részével eltöltenek 5 percet, megöli őket egy mezei csontváz 10X , feladják és utána mindenhol azt híresztelik, hogy hát a Souls az mekkora egy fos játék Ezeken is csak nevetek, mit hagynak ki OMG
2017. November 15 17:02
iPon Senior
Minden COD részéhez úgy álltam hozzá,mint egy új játék,majdnem mindnek élvezetes volt a kampány része.
A hibákat felesleges felhozni,mert a BF videón a csávó kívülről körbejárja a katonát,hogy milyen szépen neki simul a terepnek,de a 2-3 fejlövést túlélő harcosokat is számolni kellene.
A COD és BF is önmagukban szerethető jó játékok,mind2-nek voltak szar részei,nekem a Hardline volt az első BF amit 2óra játék után töröltem.
Tegnap, 13:20
iPon Insane
Neked nagyon nem megy a szövegértés, a hazug pofázás annál jobban. Írtam én jókat is nem egyszer, de szarra nem írom, hogy jó, mert én nem szeretem, veled ellentétben. Azt még kevésbé szeretem - de ezt sem sikerült felfognod -, hogy nem a nehézség, hanem a nyílt szopatás miatt hagytam a fenébe, ezt megtudni meg bőven elég 10p. Mazochisták szívassák magukat vele, továbbra is ez a véleményem. Te meg tanuld meg elfogadni más véleményét, mert ha kimaradsz egyszer a suliból, nehéz dolgod lesz. Engem nem zavar, ha másnak tetszik, de attól még jogom van pocséknak tekinteni, főleg, hogy én legalább részletesen alátámasztottam a magamét.
Tegnap, 13:21
iPon Insane
De hát II. vh-s szimulációnak hirdetik... Erre miért várja az ember azt? Mármint nem csak a vh-t, hanem valamiféle szimulációt is.