Bejelentkezés &
Regisztráció

Jelenleg nincs belépve.

Kosár

A kosár jelenleg üres

TERMÉKEINK

iPon FÓRUM

2017. Október 12 13:41
Kezdő Fórumozó
Tanácsom azoknak, akik ASUS perifériában gondolkodnak:
ASUS-tól billentyűzetet soha!

Már a harmadik! mechanikus billentyűzet haldoklik nálam (1 db Strix Tactic Pro, 2 db ASUS ROG Claymore) 1,5 év alatt, annyira minőségiek ezek a túlárazott perifériák!
Egérből még csak a második, de szerencsére azok nem 60-70 000 forintos összegű perifériák.
Szerkesztve: 2017-10-12 13:43:36
2017. Október 12 20:21
iPon Addict
Ez elég balszerencsésnek tűnik, a saját statisztikánkat nézve.

Az általad említett szériákkal nincs hosszabb távú tapasztalatom, így nem tudok nyilatkozni, nekem egy Asus Echelonom van, és másfél éve teszi a dolgát, bejött anno a fekete-kék kombó, de sajnos már nem árulják.
2017. Október 12 21:27
Kezdő Fórumozó
Az Echelon egy jó, kiforrott modell volt, nem is olvastam vele kapcsolatban hibákat. Sajnos a Strix Tactic Pro esetén már nem ez a helyzet. Számos esetről tudok, ahol ugyanezen hibák jelentkeznek (egy billentyűleütést többnek érzékel - mondanom sem kell, hogy jelszavak megadásánál eléggé zavaró tud lenni), magyar oldalakon is vannak ilyen tapasztalatok, illetve külföldi fórumokon is. Lehetséges, hogy az ASUS azóta már javította ezt egy ráncfelvarott verzióban, ám, amit én használtam az még az első kiadásokból származott. Claymore modell úgyszintén. Firmware frissítés sem segített, ám úgy tudom a Claymore-ból is van már újabb kiadású változat (lehetséges, hogy ott már nem jelentkezik ez, az viszont más kérdés, hogy ki akar kísérletezgetni egy 70 000 forintos billentyűzettel). Pedig minden megvan bennük, amik miatt nagyon szuper billentyűzetek lennének, csupán erre a hibajelenségre kellene megoldást találniuk.
Szerkesztve: 2017-10-12 21:32:47
2017. Október 13 06:31
Haladó Fórumozó
LOL, igazi minőségi termékek.

Bezzeg a 2500Ft-os Logitech K250 Deluxe billentyűzetem immár 10 éves, és semmi baja.

Gamer kütyük.......csak röhögni tudok rajtuk. Pénzlehúzás.
2017. Október 13 07:45
iPon Senior
TBT1989: Te vadász! Szerintem te nem vásárolni jársz a számtech boltokba / webshopokba.

---

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D
2017. Október 13 07:46
iPon Senior
Nem a "gamer kütyükkel" van a gond,hanem a kivitelezéssel. Miért lenne pénzlehúzás? Azért mert a te igényeidnek megfelel egy 2500 ft-os billentyűzet? Jelenleg nekem sincs gamer perifériám, de volt,és elégedett voltam vele. Könnyen személyre szabható, és bizonyos játékoknál jól jönnek a plusz gombok,de még lehetne sorolni hogy milyen extrákat nyújthatnak.
2017. Október 13 13:50
Regisztrált felhasználó
Nekem egy ezervalahány ft-os tescoban elsőnek meglátott és megvett labtech billentyűzetem van, és szintén 10év körüli, de annyira semmi baja, hogy még a felíratok sem koptak le róla, pedig többször volt, hogy szó szerint ököllel vertem a billentyűzetet.

Nem tudom ezek a gamer cuccok milyenek mondjuk, de 10év napi 8+ óra használatot nem tudom mennyire bírnának ki bármiféle gond nélkül.

Füles meg egér meg már azért sem jöhet szóba drága, mert könnyen törnek...