Bejelentkezés &
Regisztráció

Jelenleg nincs belépve.

Kosár

A kosár jelenleg üres

TERMÉKEINK

iPon FÓRUM

2016. Július 10 13:11
Regisztrált felhasználó
Nagyon szuper monitor! Szépek a színei, szemkímélő beállítása elég hasznos olvasáshoz. Idáig csak pozitívumot tudok mondani. Tetszik.
2016. December 02 22:07
Látogató
Sziasztok! Nagyon szuper a monitor ! Nagyon szép tűéles képe van, csak 1 baj van vele nem lehet 75 hz-re állítani. Ha valaki tudja hogyan kell segítsen köszi!
2016. December 17 11:06
Látogató
Szia!

A windows max 60 Hz-et enged, azonban a játékokon belül be tudod állítani a 75 Hz-et.

Nálam legalábbis ez így működni látszik!
2017. Január 07 10:51
Látogató
Nekem is ilyen monitorom lett  és megvagyok elégedve vele, nagyon!
Egy 19colos  1440x900-as Acer TN-t cseréltem le erre!
A 75hertz-et valóban csak freesync-el tudja, tehát ahhoz neked AMD-s VGA-ra van szükséged, különben marad a 60hertz ezt nagyon vegye mindenki figyelembe! Fura, hogy a monitor alján lévő kis fehér joystickkel kell bekapcsolni illetve irányítani a menüt, de utóbbira van megoldás, egy külön program van neki. A joystick világítását kilehet kapcsolni a menüjében szerencsére.
Szóval én bátran ajánlom, nagyon pöpec és még A+ az energia felhasználása is!
2017. Október 12 20:14
Regisztrált felhasználó
Jó kép és színek. A beállítások nekem logikusnak tűnnek, a joystick-kel is gyorsan megtaláltam a nekem megfelelőt. Az adapter nem melegszik durván (ettől féltem). Gamer-eknek nem tudok mit mondani, de általános célú desktop felhasználásra (pihenésképp némi mozizással is) nagyon jó ár/érték arányú, középkategóriás monitor. Ajánlott.