Shop menü

ŐSSZEL PRÓBÁLHATJUK KI A KÖVETKEZŐ GENERÁCIÓS WINDOWS-T

Az új Windows változat első bemutató kiadása szeptember végén, vagy október elején érkezhet meg.
Víg Ferenc (J.o.k.e.r)
Víg Ferenc (J.o.k.e.r)
Ősszel próbálhatjuk ki a következő generációs Windows-t

A Windows 8.1 utódjáról, a Windows Threshold kódnév alatt futó kiadásról már régóta csepegnek az információk, ám az újításokat sokan inkább saját szemeikkel szeretnék látni, mintsem olvasgatni róluk. Hogy erre mikor lesz legkorábban lehetőség? A jelek szerint hamarabb, mint azt gondolnánk.

Az elmúlt héten a megbízható microsoftos forrásairól híres Mary Jo Foley, aki a ZDNet kötelékét erősíti, arról számolt be, hogy a Windows Threshold első publikus béta változata még idén ősszel elérhetővé válhat. Most több forrás is megerősítette ezt a hírt, és még a dátumon is pontosítottak, valamikor szeptember végén, október elején számíthatunk a Thresholdra..

Ez persze nem az első eset, amikor a Microsoft a nagyközönség számára betekintést enged a következő Windowsba. Anno 2012 elején a Windows 8 esetében is volt már hasonló lehetőség, amikor az új operációs rendszer Consumer Preview és Release Preview kiadásait egyaránt ki lehetett próbálni, így mindenki kipróbálhatta, mit készít a Microsoft.

Az elmúlt hetek beszámolói alapján várható, hogy a Threshold asztali számítógépeken leszámol a Modern UI Start képernyővel, a Charms Bar-ral, valamint újraéleszti a Start menüt, a Modern UI alkalmazásokat pedig ablakos módban teszi elérhetővé, sőt, a jelek szerint még virtuális asztal funkció is bekerül a repertoárba.

Neked ajánljuk

    Tesztek

      Kapcsolódó cikkek

      Vissza az oldal tetejére