Shop menü

EGY KISEBB ONLINE JÁTÉK IS JÖN A BIOWARETŐL

Az RPG mágusok az Old Republicon kívül készülnek még egy kisebb MMO-val is. A BioWare sok mindennel kísérletezik, Flash, böngésző és iPhone játék is van a repertoárban, igaz lesz/van néhány ezek közül, ami sosem látja meg a napvilágot.
Csont Szilvia
Csont Szilvia
Egy kisebb online játék is jön a BioWaretől

Galéria megnyitása
Az RPG mágusok az Old Republicon kívül készülnek még egy kisebb MMO-val is. A BioWare sok mindennel kísérletezik, Flash, böngésző és iPhone játék is van a repertoárban, igaz lesz/van néhány ezek közül, ami sosem látja meg a napvilágot.

Greg Zeschuk megjegyezte, hogy az üzlet évről évre megy össze, de nem a gazdaság miatt, hanem az online játékok terjedésének okán. Ők is haladnak a korral, már fejlesztik a saját nagyszabású MMOjukat, a Star Wars: The Old Republic-ot, de mellette van egy kisebb projektjük is.

"Sokféle játékkal próbálkoztunk. Volt Facebookos, csináltunk egy Mass Effect játékot iPhone-ra, de ez utóbbi nem lett éppen a legjobb, ezt meg is mondták nekünk. Ahhoz, hogy fejlődj, folyamatosan próbálkozni kell. Így a csapat visszament és írt újabb játékokat, amik sokkal jobbak lettek, de nem adtuk ki őket. Folytatjuk tehát kisebb és nagyszabású MMO projektekkel, AAA konzol játékokkal és masszívan tovább kísérletezünk számunkra még járatlan utakon is."

A BioWare ismert a Mass Effect és Dragon Age játékokról, valamint a várhatóan jövőre érkező Star Wars: The Old Republic-ról, ami a játéktörténelem egyik legnagyobb MMO-ja, full szinkronnal, hatalmas költségvetéssel, az EA-val és a Lucas Arts-szal a háta mögött.

"A jövő nem feltétlenül a konzoloké" - nyilatkozta Greg Zeschuk. "Az a múlt. Nem lesz egyszerű tovább lépni, de a jövő azokban az új üzleti vállalkozásokban van, amik most kezdenek beindulni." [Gaikai, Onlive, InstantAction?]

Greg doktor elmondása szerint nem kell sokat várnunk és meglátjuk mire gondol, mert 2011-ben sok mindennel készülnek nekünk. Ami pedig a kisebb online játékot illeti, egyelőre nem árult el róla semmit, bármi lehet. Azt viszont leszögezte, hogy a keményvonalas BioWare játékok rajongóinak nincs miért aggódni, mert töretlen erőbedobással dolgoznak azokon a játékokon is.

"Terjeszkedni akarunk, mert ha megnézed mivel játszanak mostanában a kölykök: iPhone, iPad. A 3DS pedig nagyon jónak tűnik. Rengeteg platform lehetőség van, mi pedig mindegyikkel akarunk valamit kezdeni. Csináltunk egy DS játékot is. Volt egy másik is, de azt félretettük, hogy iPhonera fejlesszünk inkább helyette."

Hírlevél feliratkozás
A feliratkozással elfogadom a Felhasználási feltételeket és az Adatvédelmi nyilatkozatot.

Neked ajánljuk

    Tesztek

      Kapcsolódó cikkek

      Vissza az oldal tetejére